Miss TUNING ZRAZ – Sme džentlmeni, za dievčatami prídeme my.

TUNING ZRAZ Svidník patrí už tradične medzi motoristické vrcholy letnej sezóny a výnimkou nebude ani tohtoročná fiesta 8. – 10. augusta. Náladu na letisku nebudú rozpaľovať iba exkluzívne upravené automobilové kúsky, ale aj krásne ženy. Počas Miss TUNING ZRAZ sa predstavia nádherné finalistky a víťazka sa stane Tvárou TUNING ZRAZ-u 2015.

Na finalistky čakajú zaujímavé ceny – relaxačný pobyt, značkové oblečenie, kozmetika, profesionálne nafotenie bookletu, či účasť na promo akciách. Dodáme, že tradíciou počas „missky“ je verejná zbierka pre detské oddelenie Nemocnice arm. gen. Ludvíka Svobodu vo Svidníku. Možnosť prihlásiť sa prostredníctvom vyplneného formuláru na www.tuningzraz.sk majú dievčatá od 17 rokov, pre ktoré sú pripravené kastingy v Prešove (03.06.), B. Bystrici (04.06.), Košiciach (05.06.), Bardejove (06.06.), Žiline (10.06.), Trnave (11.06.), Humennom (12.06.) a Svidníku (13.06.). „Keďže sme džentlmeni, povedali sme si, že dievčatá nebudú chodiť za nami na východ republiky, ale my prídeme za nimi (úsmev). Z toho dôvodu sme zoznam kastingov rozšírili o mestá na strednom a západnom Slovensku. Určite by bolo plusom, keby Tvár Tuning zrazu mala kladný vzťah k autám, ale v každom prípade musí byť reprezentatívnym a komunikatívnym typom, pretože ju chceme aktívne zapojiť do všetkých reklamných kampaní,“ uviedol riaditeľ súťaže Ľubomír Sluk.

Nový formát bude mať finálový kasting, ktorý sa uskutoční 18. júna v priestoroch rádia KISS v Košiciach. Prebiehať bude totiž live a dievčatá sa počas živých vstupov predstavia v krátkych rozhovoroch. „Rozmýšľali sme, ako kastingy oživiť, aby dievčatá nemali pocit, že všetky súťaže krásy sú rovnaké, preto sme sa rozhodli robiť rozhovory v priamom prenose. Myslím si, že to bude na jednej strane zábava a na strane druhej pre mnohé možno aj zaujímavá skúsenosť,“ dodal Ľ. Sluk.

tzs-2014-plagat-misstuning-kasting-terminy-a3-verz03

Zdroj: GRAND STUDIO, s.r.o.