Mighty Sounds potvrdzuje svoje miesto medzi prednými českými festivalmi!

26. června 2012, Praha – Nejvìtší festival svého žánru v České republice i střední Evropì, Mighty Sounds, chystá svùj osmý ročník. Už za necelé tři týdny v Táboře zazní to nejlepší ze ska, punku, rockabilly, hardcoru, punkrocku, reggae, dancehallu a dalších hudebních žánrù.


Festival Mighty Sounds už má témìř kompletní line-up. Letmý pohled do seznamu účinkujících potvrzuje, že kvalitních zástupcù daných žánrù zejména ze zahraniční bude letos opìt příjemnì velké množství. Nejen s jedinečnými letními hity se představí jamajská klasika a opravdová legenda Inner Circle. Svoji energii vypustí do natìšeného českého publika ska-punkoví The Locos. Přijedou prùkopníci hardcoru, kteří jsou v současnosti ve skvìlé formì, Biohazard nebo u nás neuvìřitelnì populární energičtí ska hip-hopeři Irie Révoltés. Představí se také sympatická anglická hvìzda folk punku Frank Turner. Z české scény opìt Mighty Sounds vybírá to nejlepší a nabídne Sto zvířat, Pipes and Pints, Hentai Corporation, Fast Food Orchestra a spoustu dalších kapel.
Letos Čápùv Dvùr pojme tři živá pódia, čtyři DJské scény a k tomu i divadelní stan. Hlavními hvìzdami DJské scény Radia 1 budou Sanjin & Youthman a OBF. Kromì toho se chystá doprovodný program, ve kterém je v nabídce mimo jiné skate exhibice, fireshow, graffiti workshop, fotbalový a nohejbalový turnaj a spousta dalších překvapení. Prvních 2500 příchozích navíc letos dostane od generálního partnera festivalu, kterým je Božkov, panáka na uvítanou.
Týden po Mighty Sounds, 23. července, se v Praze ve velkém sále Lucerny uskuteční koncert punkových legend, Rancid. Tento koncert tak bude zcela unikátní festivalovou afterparty.


Vstupenky na všechny tři dny festivalu se do konce června prodávají za 890,- Kč, od 1. do 12. července je jejich cena 950,- Kč. Ceny na místì, cenu speciálního kombo ticketu na festival a na Rancid, podrobné informace o festivalu a kompletní line-up najdete na www.mightysounds.cz.

MIGHTY SOUNDS 2012, vol. 8

Central Europe’s Legendary Festival

13. – 15. července 2012

Tábor, Letištì Čápùv Dvùr

Zdroj: Mighty Sounds
Publikoval: Redakcia GREGI.NET