Michael Burian: Synesthesia!

Michael Burian vydal na začátku roku jeho poslední release s názvem Get Out, který vyšel na legendárním americkém labelu Nervous Records. K tomuto singlu následovala rozsáhlá tour po klubech celé Evropy a minulý týden byla celá tour velkolepì uzavřená přímo v Miami.

Synesthesia

Právì minulý týden v rámci Get Out tour představil Michael Burian svùj nový projekt s názvem Synesthesia, při kterém vystupoval společnì s třiceti členným symfonickým orchestrem. Celý projekt mìl premiéru v nové moderní koncertní síni NWC (New World Center) přímo v Miami a získal veliký úspìch. My Vám přinášíme fotoreport a také video ukázky z této akce. Organizátoři tohoto projektu připravují celé tour a další zastávkou by mìla být i Praha.

Synesthesia

Michael Burian připravuje také nový release, který vyjde bìhem léta na jeho značce Bohemian Recordings. Nový singl má název Secret a vokály nazpívala zpìvačka, která pochází z Jižní Afriky a říká si Victoria. Jako DJ se Michael Burian představí na velkých letních festivalech, jako jsou Mácháč, Pleasure Island a nebo Maddox Open Air.

Synesthesia

Více informací na:
www.michaelburian.com
www.facebook.com/michaelburianofficial
www.bohemianrecordings.com

Zdroj: Mosp Agency
Publikoval: Redakcia GREGI.NET