Mekyho Žbirku čaká koncertný návrat na Legendy Festivale!

Hudobný festival Legendy Festival vyťahuje veľké eso z rukáva. Obľúbený spevák, ktorý nedávno bojoval s ťažkým zápalom pľúc, konečne oznámil návrat na koncertné pódium!

Slovenská popová hviezda Mira Žbirka oslávi svoj návrat na veľkom open air pódiu letného festivalu Legendy Festival. „Veľmi sa tešíme, že Meky je už zdravý a budeme ho môcť privítať na našom festivale. Spolu s ostanými legandami predvedú pre diváka nevšedný zážitok“, povedal organizátor Ľuboš Ševčík.

Tretí ročník Legendy Festival štartuje už budúci mesiac cez víkend 16. – 17. júna 2017 v Areáli letiska v Prievidzi. Okrem Mekyho Žbirku sa divákom predstavia aj ďalšie legendy českej a slovenskej hudobnej scény, ako kapely Tublatanka, Kabát, Wanastowi Vjecy, Horkýže Slíže, speváci Peter Nagy, Tomáš Bezdeda a mnohí iní. Tým, ale zoznam slávnych interpretov nekončí. V priebehu mája a júna sľúbili organizátori doplniť program o ďalšie veľké mená. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na rockové legendy, ale na svoje si prídu aj milovníci slovenského folklóru, keďže vystúpia aj Kandráčovci a rapoví nadšenci si budú môcť užiť vystúpenie Kaliho.

Pre návštevníkov bude k dispozícii stanové mestečko priamo v areáli a pre rodiny s deťmi bude pripravená detská hracia zóna. Vstupenky sú v predaji v sieti Ticketportal. Deti do 12 rokov v sprievode rodičov majú vstup zdarma. Viac informácií o festivale nájdete na stránke www.legendyfestival.sk.

Zdroj: Linda Wagnerová – Media central
Foto: Peter Župník