Megaúspešná komédia KLIMAKTÉRIUM 2 vyráža za divákmi po celom Slovensku!

Po úspešných bratislavských premiérach komédie KLIMAKTÉRIUM 2 alebo ošiaľ menopauzy sa pokračovanie legendárneho divadelného hitu vydáva za divákmi po celom Slovensku. Príďte si užiť skvelú zábavu a ozdravnú terapiu smiechom. O ten sa v Klimaktériu postarajú fantastické herečky Gizka Oňová, Zuzana Tlučková, Zuzana Vačková, Katarína Brychtová, Dagmar Sanitrová, Jeanette Švoňavská, Ľudmila Lukačíková, Daniela Kuffelová a Jana Valocká.

Ak sa vám niekedy zdalo, že o ženskom svete viete toho dosť, tak ste sa mýlili. Obľúbené hrdinky z divadelného Klimaktéria vás presvedčia o opaku. Ale aj o tom, že s úsmevom, nadhľadom, iróniou a dobrou náladou sa dá v živote všetko zvládnuť. Aj neľahké obdobie v živote ženy.

„Som veľmi šťastná, že som pánovi režisérovi povedala áno aj na druhé pokračovanie Klimaktéria. Celá moja rodina tvrdí, že druhá časť je dokonca lepšia ako prvá. Som šťastná a omladená, pri predstavení zabúdam na svoj vek. Vďaka divadlu mám farebný život. Vďačná som za všetko, za moju genetickú výbavu, za povahu večného optimistu, aj za to, že v každom hľadám vždy to dobré. Beriem to ako bonus od Pána Boha za to, že takto s radosťou účinkujem,“ prezradila Gizka Oňová.

 Predstavenie divákov presvedčí, že humor a skutočné priateľky sú jedinou životnou istotou. Povedia vám, čo počuť chcete, ale aj to, čo počuť nechcete. 

„Byť na javisku s takými skvelými kolegyňami ako je Gizka, Zuzka Tlučková, Zuzka Vačková a ďalšie je čistá radosť. Veľmi ma bavilo skúšobné obdobie, lebo sme sa veľa nasmiali a vzájomne inšpirovali, a rovnaké je to aj na javisku. Aj tu sa spolu s divákmi skvele zabávame, občas máme aj my záchvaty smiechu, čo diváčky ešte viac rozjarí,“ s úsmevom konštatuje Katka Brychtová.

Klimaktérium 2 alebo ošiaľ menopauzy je pokračovaním úspešnej divadelnej komédie s pesničkami. Babská jazda, kde to len tak hýri smiechom, iskrivými bonmotmi, vtipnými textami Martina Sarvaša a chytľavými melódiami. Kde to srší pozitívnou energiou. Nikto sa tu neberie vážne, aj keď vážne veci sa v predstavení riešia. To všetko v réžii Svetozára Sprušanského.

„Môžem ubezpečiť divákov, že druhá časť nenadväzuje na prvú a teda nemusia byť v strese, že o niečo prídu. Akurát zostava sa trošku rozšírila o ďalšie herečky. Máme veľké šťastie, že si všetky spolu rozumieme nielen na javisku, ale aj ľudsky. Radi spolu trávime čas a tešíme sa na cesty za divákmi, vždy sa máme o čom rozprávať, varíme, pečieme alebo si vymieňame životné rady a skúsenosti,“ hovorí obľúbená herečka Zuzana Tlučková.

Inscenácia garantuje opojnú divadelnú „žúrku“ v spoločnosti výnimočných herečiek, ktoré teraz vyrážajú na turné po celom Slovensku. Tešiť sa na ne môžete v tomto roku v Martine, Ružomberku, Púchove, Liptovskom Mikuláši, Košiciach, Prešove, Žiline, Trnave, Piešťanoch a na začiatku roka 2024 vo Zvolene, Nitre, Bánovciach nad Bebravou, Senici, Trenčíne, Považskej Bystrici, Brezne, Detve, Seredi, Nových Zámkoch, Senci.

„Veľmi sa tešíme na naše diváčky po celom Slovensku. Už pri Klimaktériu 1 boli ich reakcie fantastické, vlastne všade nás privítali s otvorenou náručou a naše predstavenie je doslova fenoménom. Tak verím, že podobne to bude aj pri Klimaktériu 2. Osobitne sa teším na východné Slovensko, tam vždy zažívame obrovské emócie,“ uzatvára vždy dobre naladená Katka Brychtová.

Vstupenky na  komédiu KLIMAKTÉRIUM 2 alebo ošiaľ menopauzy sú dostupné tu https://www.ticketportal.sk/event/KLIMAKTERIUM-2-alebo-osial-menopauzy

Zdroj: NK Factory
Foto: Dalibor Krupka