Masterz of Kick v Subclube!

Elektronický Breakcore, Hardcore a Industrial sú na programe noci v sobotu 7.januára v Subclube. Belgický tím Masterz of Kick príde na svoju misiu do Bratislavy a v spolupráci so združením Forum Absurdum prinesie šialenú noc plnú tvrdej elektronickej muziky.

Večer sa začne Bartekovým liveactom, plného naliehavých tvrdých beatov pospájaných do štruktúry pripomínajúcu súvetia dislektika. Absolútne žiadnu empatiu nečakajte od Dja menom Arrow, ktorý svoje bezohľadné správanie preniesol aj do svojho setu plného násilia. Je jedinečným príkladom toho, že vek nám nemusí pridávať na múdrosti, ale často nám môže pridávať nové fetiše – v prípade Arrowa ide o fetiš rýchleho bpm v podobe breakcoru, speedcoru a dokonca aj grindcoru. Prvý hosť Sim On Kor Funkle Vám odprezentuje svoju lásku k tvrdšej tanečnej elektronickej hudbe. Jeho liveact je plný raveových atmosfér, dnb gradácií, ale celkovo sa jedná o „zlomené jadro“, „tvrdé jadro“ a miestami aj „rýchle jadro“.

Po ňom sa postaví na pódium dievča s roztomilo neškodným pseudonymom Syphilis a predvedie ako sa dá veľmi citlivým a inteligentným spôsobom pracovať s hardtek motívmi. Toto belgické dievča sa možno hodí viac do klubu ako na lúku – ako už napovedá samotná prezývka – viac jej svedčia vlhké diery. DTK odohrá hardcore/acidcore dj set. Teší nás najmä ten acidcore, pretože to je štýl, ktorý u nás často nepočuť. Potom ako Vás rozleptá DTK, dohromady Vás zlepí hosť z čiech Fixed Gear. Pri jeho industrial/hardcore livesete opäť precitnete do krutej ubíjajúcej reality a taktiež znovu pocítite svoju fyzikálnu schránku a to najmä v nohách, ktoré budú dvakrát ťažšie ako na lyžiarskom zájazde.

Toľko k návodu na použitie (= vnímanie, ktoré máme každý rovnaké) priestorov Subclubu v sobotu 7.1.2012. Od 22:00, vstupné je 5€.

https://www.facebook.com/#!/events/323750234304415/

Subclub

Zdroj: Subclub
Publikoval: Redakcia GREGI.NET