Martin Císar zverejnil pôsobivú akustickú verziu skladby Šťastie. Pesničku nahral len za sprievodu klavíra, gitary, huslí a dvoch vokalistiek.

Úspešný mladý spevák s nezameniteľným hlasom Martin Císar zverejnil na YouTube video s pôsobivou akustickou verziou skladby Šťastie. Rozhodol sa tak, nakoľko originálny videoklip k pesničke zo začiatku tohto roka momentálne z technických príčin nie je na YouTube dostupný.

Skladbu v akustickej verzii nahral za sprievodu klaviristu Mareka Masarika, gitaristu Michala Mindu, huslistky Patrície Sivákovej a speváčok Barbory Hazuchovej a Jany Dekickej, ktoré mu naspievali vokály. O mix a master pesničky sa postaralo nahrávacie štúdio LaVita e Sound.

Elegantný videoklip vznikol v priestoroch Divadla Jána Palárika v Trnave v spolupráci s  Jánom Pronerom a Dušanom Blahútom, ktorí zabezpečili kameru a strih videa. „Chcem sa všetkým veľmi pekne poďakovať za spoluprácu, som šťastný, že do toho so mnou šli. Teším sa na ďalšie tvorivé stretnutia s nimi a verím, že sa fanúšikom naša práca bude páčiť,“ hovorí Martin.

Oficiálny videoklip k emotívnej skladbe zverejnil charizmatický interpret koncom januára tohto roka. V závere originálnej pesničky sa objavil aj rapper Majself. Ten v akustickej verzii neúčinkuje.

Text skladby popisuje Martinov veľký strach, že sa pre panické ataky, ktorými istý čas trpel, nebude môcť postaviť viac na pódium a realizovať si svoj sen. Zakrátko sa však z úzkostí otriasol a skúsenosť z ťažkého obdobia pretavil do tvorby. „Text tejto piesne je pre mňa veľmi osobný. Bol to spôsob, akým som bojoval so svojimi myšlienkami a prinútil sa takmer po mesiaci v panikách vstať z postele a byť produktívny. Výsledkom mojej snahy je práve táto pieseň,“ uviedol Martin ešte v januári, keď zverejňoval pôvodný klip.

Zdroj: TS