Marc Romboy a Henry Saiz na exkluzívnom warm aupe k festivalu Svojšice v Roxy!

Henry Saiz (Esp), Marc Romboy (Ger), Lucca, Toky (Sk), Luke Sun (Ger), Džejár aka Roger Venzent a řada dalších vystupujících se představí na dvou pódiích v klubu Roxy v rámci exkluzivního warm upu k letošnímu ročníku open air festivalu Svojšice!

Ve spojení s 14. ročníkem festivalu Svojšice – Pardubice, který proběhne 20. – 21.6. 2014, si agentura DC Promo pro všechny příznivce elektronické hudby připravila druhý květnový pátek exkluzivní warm up v pražském klubu Roxy hned se dvěma zahraničními headlinery!

Prvním z nich je osobitý německý producent Marc Romboy, který se loni zapsal svým famózním vystoupením do paměti návštěvníků již zmiňovaného festivalu Svojšice. Během své více jak dvacetileté kariéry zcestoval téměř celý svět a vydal nespočet releasů na renomovaných labelech, mezi které patří například 100% Pure, Toolroom, KNM nebo Defected.

V rámci hudební produkce spolupracoval v minulosti s takovými jmény jako je Booka Shade, Kink, Dave Clarke či Ken Ishii. Marc byl jedním z nejlépe hodnocených vystupujích Festivalu Svojšice 2013. Jeho vystouepní v Roxy si nenechte ujít!

Druhým zahraničním headlinerem je charismatický Španěl – Henry Saiz, který se může pyšnit celou  řadou prestižních ocenění, mezi které patří Best Live Act, Best Compilation 2011, nebo Best Label v anketě Dj Mag Spain Awards 2012. Jeho live nebo djské sety jsou ke slyšení po celé zeměkouli a Henryho počiny naleznete na respektovaných labelech jako je Bedrock, Natura Sonoris či Renaissance Back Catalog.

Kromě těchto umělců světového formátu se na main stagi představí domácí Lucca, slovenský techno matador Toky, německý Luke Sun, Džejár aka Roger Venzent a talentovaný Adam Jensen!

Druhé housové pódium bude patřit kultovní brněnské noci Elektra, kde vystoupí Vik, Fly, Kema a Robotech.

Předprodej vstupenek za 270,-Kč zajišťuje síť Ticketportal. Cena je včetně Dph a poplatku prodejce.

Vstupenky zakoupíze zde: https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=132314

https://svojsice.cz/warmup.php
https://www.facebook.com/events/659913104070636/
Oficiální After Party v klubu Studio54 https://www.studio54.cz

svojsice_warmup_9

Zdroj: Svojšice