Malacky v sobotu ožili Fun rádio Dohodou.

Tisíckam návštevníkom, ktorí zavítali v prvú augustovú sobotu do Zámockého parku v Malackách sa Fun rádio Dohoda odmenila presne tým, čo sa od najväčšieho letného žúru očakáva – dokonalé letné počasie, zábava na každom kroku ale najmä fantastická hudba v podaní tých najlepších z najlepších v rámci slovenskej populárnej scény. Publikum si svoju úlohu taktiež zodpovedne splnilo – tancovalo, spievalo a zabávalo sa až do skorých ranných hodín.

Fun rádio Dohoda so sebou do Malaciek priniesla výber z najznámejších domácich interpretov na čele s Richardom Müllerom, skupinami HexPolemic. Okrem popu patrilo pódium aj zástupcom hip-hopu. Pesničky Majka Spirita, EGA či skupiny AMO & Band odspievalo respektíve „odrapovalo“ takmer každé hrdlo v areáli.

Organizátori už štandardne dávajú priestor aj zaujímavým hudobným objavom z jednotlivých regiónov. Inak tomu nebolo ani ostatnú sobotu, kedy sa v rámci programu na pódiu objavili viac či menej známe kapely ako Metafora, Rock Reunion a Frequency.

Sklamaní neodišli ani fanúšikovia elektronickej hudby, ktorým sa po koncertnej časti postaral o veľkú open-air diskotéku rezidentný dídžej Fun rádia – DJ Milan Lieskovsky.

Dvanásťhodinovým žúrom dav sprevádzala top moderátorská dvojica Junior a Marcel, ktorá svojim nezameniteľným humorom burcovala niekoľkotisícový dav návštevníkov.

Šiesty ročník série najväčších letných žúrov sa 16. augusta presúva do Popradu k AquaCity, kde sa uskutoční štvrtá a zároveň posledná Fun rádio Dohoda tohto leta.

Vstupenky je možné kúpiť v sieti Ticketportal a v sieti Predpredaj.sk v predpredaji za výhodnú cenu. Viac na www.ticketportal.skwww.predpredaj.sk.

Fotografie zachytávajúce atmosféru a viac informácií nájdete na stránke www.funradio.sk/dohoda alebo na Facebooku.

Zdroj: Fun rádio