MAJSELF A VERONIKA S OTVORENE O VZŤAHOCH V SPOLOČNEJ, EMOTÍVNEJ SKLADBE “TANEC V DAŽDI”!

V súčasnosti najžiadanejší raper na Slovensku vypúšťa do éteru úplne inú skladbu, na akú sme u neho zvyknutí. Po hite s  českým spevákom Benom Cristovaom /”Talizman”/, či raperom Kalim /”Žijem to pre”/ tesne pred Valentínom, sviatkom všetkých zaľúbencov spojil svoj hlas s talentovanou speváčkou Veronikou Strapkovou v skladbe “TANEC V DAŽDI”.

Prvotný základ skladby bola gitara ktorá sa nahrala s Petrom Bulikom u DJ Petra Panna, dvorného Dj-a rapera Kaliho. Následne skladba poputovala do rúk mladému, šikovnému producentovi Stanovi Hudecovi alias Hoodini. „Veľa ľudí hľadá ideálny vzťah, ale pri prvých problémoch utečie preč. Väčšinou preto, že partner nebol dokonalý a vzťah dostatočne silný. Nikto ale nie je dokonalí… Ani nikdy nebude a pokiaľ čakáš, že vzťah bude silný bez toho, že ho silným spravíte vy, tak je to utópia.  Každý prekonaný problém je však jak další spoločný skill. A keď sa naučíš tancovať v daždi a dýchať aj keď je búrka, tak to má šancu. Šak je fajn keď občas prší nie? , vyjadruje sa k songu raper Majself. Samotný videoklip vznikol v spolupráci s Tesco SR a natáčal sa dva chladne januárové dni vo Viedni na rôznych lokalitách.

O celkový vizuál skladby sa opäť postaral jeho dvorný režisér Dušan Krajčovič. Samozrejme s Veronikou S a Majselfom nakrúcali spoločné obrazy vo viedenskom zábavnom parku – Prater, čo je tiež prepojené s pointou skladby „Tanec v daždi“. „Vybral som túto lokalitu aj preto, že vzťah je niekedy ako kolotoč, raz si hore, raz dole…, ale keď ste na to dvaja, tak to viete zvládnuť“, hovorí režisér klipu Dušan Krajčovič. Vo videoklipe účinkuje speváčka Veronika Strapková alias Veronika S, ktorá momentálne hosťuje v Slovenskom dome na Olympiáde v Pchojngčchangu.  „Som rád, že Veronika S prijala pozvanie do tejto skladby. Je jeden z najpozitívnejších ľudí, ktorých poznám z hudobnej sféry a jej nezameniteľný prejav bol v podstate jediný, ktorý som si vedel v refréne prestaviť. Som rad že to vyšlo a skladba je na svete“, ukončuje nadšene Majself.

Album TRIP  – https://shop.rukahore.sk/majself

Zdroj: PR MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ
Zdroj foto: Dušan Krajčovič