Love My Science hibernuje v šatníku a (ne)čaká čo život ponúkne.

Kým ostatní skrývajú svojich démonov, niekto s nimi žije v jednej skrini. Aspoň takto prezentuje svojich kostlivcov v najnovšom videoklipe k skladbe Hibernation one – women projekt Love My Science.

Love My Science, ktorý prepája rôzne dark elektro štýly, prináša nový videoklip Hibernation. Ide o  skladbu z nového albumu Perfect Disorder. Je reakciou na dynamickú dobu a súčasnú ťažkú situáciu. Predstava, že to bude už iba lepšie je ilúzia schovaná v šatníku, ktorú sa snažíme nepustiť na povrch.

„Skladba je o gigantických rozmeroch, priestoroch, ľudskom objatí a šťastných tvárach, ale ako vieme, opak je pravdou (aspoň pre obyčajných ľudí). Žijeme na pár metroch štvorcových, natlačení na seba, bez ľudského dotyku. V tejto pretvárke a nepohode fingujeme šťastné tváre, životy plné záujmu a lásky, ale v skutočnosti len hibernujeme, prežívame a namiesto lásky a pochopenia dostávame iba facky a lacný sex. Mlčíme, imitujeme jeden druhého. Najlepšie je otvoriť svoju myseľ, vysať z nej život a hibernovať, v podstate nič nerobiť, lebo aj tak na ničom nezáleží,“ takto tvrdo a ironicky pomenováva symptómy dnešnej doby Inge Rudavská z projektu Love My Science.

autor hudby: Love My Science
autor textu: Love My Science
kameraman, autor klipu: Ján Peter Háber
skladba nahraná v TC Lemons Recording studio, zvukár: Filip Pokorný

Na začiatku marca vyšiel debutový album Perfect Disorder (TC Lemons recording studio – zvuk a mastering Filip Pokorný), ktorého ústrednou témou je konfrontácia jednotlivca s modernou spoločnosťou. Novinka prináša spolu trinásť trackov a poslucháča prevádza rôznymi žánrami od synthwave cez indie, deathrock či electroclash. Všetky piesne pritom spája práve elektronický zvuk, za ktorým stojí všestranná Ingrid Rudavská, ktorá tvorí hudbu, aranžmány, texty v anglickom jazyku a v súčasnosti ich aj sama prezentuje.

Album nájdete TU: Spotify, Deezer, Google, Amazon
YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCVv4lR1qLsyIrkWGJUAUwPw
Facebook: https://www.facebook.com/Love.My.Science.electropunk/
PREMIÉRA: https://youtu.be/ViYmGWBkEG0

Zdroj: TS