Logistics si príde na Special Place XL otestovať nový album!

Matt Gresham aka Logistics nie je pre slovenských fanúšikov určite neznáme meno. 16. apríla mu vyšiel nový album Fear Not, otestovať si ho príde aj na vás!

Na svetovej scéne sa Logistics po prvý krát objavil v roku 2004 a po sérii úspešných singlov vydal svoj debutový album Now More Than Ever na značke Hospital Records v roku 2006. Možno to mal ako mladší brat vtedy už presláveného Nu Tona ťažšie, no gény sa nezapreli a Mattovi sa podarilo presadiť až na úplnú špičku drum and bassovej scény.

LogisticsFearNot

Pamätníci slovenskej scény si určite spomenú na jeho prvú návštevu Slovenska v niekdajšom klube Nassau na brehu Dunaja, odvtedy sa Matt ku nám vracia veľmi rád. Bolo ťažké zabookovať meno jeho formátu v hektickom období, keď predstavuje svoj nový, v poradí už štvrtý album Fear Not, ale dobre viete, že Special Place crew pre vás urobí všetko, preto je nám cťou privítať hviezdu zo stajne Hospital na májovom Special Place XL.

Keďže sa píše rok 2012 a scéna nespí, určite sa od Logistics nedočkáme len dramáču v jeho tradičnej podobe, Matt je známy progresívny experimentátor a v jeho pestrých setoch môžete očakávať všetko od drumstepu, dubstepu až po poriadne našlapaných 175 bpm. Ako dôkaz slúžia ukážky z jeho nového albumu, jeho nové tracky opäť posunuli dramáč do ďalšieho levelu.

Na Logisticsa a jeho náklad toho najlepšieho liečiteľského dramáču sa môžete tešiť už tento piatok 4. mája na najväčšej bratislavskej D&B klubovke Special Place XL. Posledné lístky len za 10 eur v predpredaji na tixy.sk a ticketportal.sk. Viac info specialplace.fest@gmail.com, na Facebooku alebo Facebook Evente.

Special Place XL
Piatok 4. mája 2012
Majestic Music Club, Karpatská ul. 2, Bratislava 811 05
Lístky len za 10 eur v predpredaji na www.tixy.sk a čoskoro aj na www.ticketportal.sk
www.specialplace.sk
specialplace.fest@gmail.com
Like Us na Facebooku!
Facebook Event Event

Place

Zdroj: Special Place
Publikoval: Redakcia GREGI.NET