LMFAO chcú v Bratislave odšťavovať zeleninu!

Špenát, mrkva, zázvor, brokolica, fazuľa, jablká, brusnice, pomaranče a broskyňe nesmú chýbať v šatniach slávnej dvojice LMFAO. Šesťnásobní víťazi hudobných cien Billboard vystúpia 14. augusta v bratislavskej Inchebe na veľkom Open Air koncerte. V zákulisí sa však okrem pravej „party rock žúrky“ bude aj veselo odšťavovať…


Koncert svetových hviezd LMFAO v metropole Slovenska rozpútal už krátko po spustení predpredaja vstupeniek hotovú bitku o lístky. Globálne úspešné duo si však na svetovom turné dáva veľký pozor na zdravú životosprávu. Preto v ich šatni nesmú chýbať kvalitné odšťavovače s pestrou paletou zeleniny a ovocia. V požiadavkách slávnej dvojice na vyše 50 stranách nechýba zoznam čerstvých surovín na prípravu štiav. Redfoo a Sky Blue však aj zdravie berú s rezervou. V ich chladničkách musia byť k dispozícii energetické nápoje, pivá, vodka, šampanské a dokonca kokosové mlieko. Organizátori tiež musia zabezpečiť stravu a nápoje pre celý 35 členný tím, ktorý s umelcami cestuje po celom svete.


Kalifornské duo čaká slovenská premiéra potom, čo nedávno úspešne vypredali svoje koncerty v susednej Viedni i Prahe. Bratislava sa môže tešiť na veľkolepú koncertnú šou s viac ako tridsiatimi tanečníkmi a hudobníkmi. Pódium bude plné svetelných vizuálnych efektov, rôznych rekvizít a chýbať nebudú ani vtipné scénky. LMFAO sa preslávilo najmä megahitom Party Rock Anthem. S pesničkou sa spája aj originálny tanec „shuffling“, ktorý si vo svete podmanil milióny fanúšikov. Aktuálne rádiami otriasajú hity Sexy and  i know it a ironicky ospravedlňujúci Sorry for party rocking.


Jedna z najžiadanejších súčasných popových skupín – LMFAO – zahrá v Bratislave 14. augusta 2012. Areálom Incheba Open Air v polovici augusta zaznejú hity ako Party Rock Anthem, Sexy and I know it či Sorry for Party Rocking! Podujatie je prakticky od spustenia predpredaja v top 10 najpredávanejších akcií v sieti Ticketportal. Vstupenky na vrchol koncertného leta sa za aktuálnych 35 € predávajú na www.ticketportal.sk. V predaji sú tiež VIP vstupenky za 60 €, ktoré zabezpečujú sedenie na VIP tribúne s priamym výhľadom na pódium, samostatný VIP vchod, oddelené VIP parkovisko pre autá, služby VIP baru s pestrou ponukou nápojov
a zdarma nápoj Sappé Aloe Vera pre každého.


Kapelu LMFAO tvorí dvojica Redfoo (vlastným menom Stefan Kendal Gordy) a jeho synovec Sky Blue (Skyler Austen Gordy). Vznikli v roku 2006 v Los Angeles, kde si veľmi rýchlo podmanili prvých fanúšikov svojej filozofie Party Rock. Už prvý singel I’m in Miami, Bitch sa dostal do prvej stovky rebríčkov v USA i Kanade. V roku 2010 si dvojicu pozval na hosťovanie do skladby Gettin‘ over you aj David Guetta a o úspechu LMFAO bolo rozhodnuté. Množstvo rádiových hitov korunovaných vypredanými koncertami po celom svete je zárukou nezabudnuteľného zážitku. Nominácia cien Grammy v kategórii najlepší tanečný / elektronický album len zavàšila úspešné ťaženie dvojice.
Zdroj: publique
Publikoval: Redakcia GREGI.NET