Line-up Brutal Assault 2014 dostáva konečnú podobu.

Poslední střípky do mozaiky letošního ročníku jsou zde. O poslední štiplavé okořenění sestavy se postará čtveřice zahraničních kapel, z nichž tou první je kultovní holandská formace DODECAHEDRON.

V jejím případě se bude jednat o vůbec první živé vystoupení, během něhož zazní opusy z oceňovaného alba „Dodecahedron“, díky němuž se také kapela zařadila mezi nejcitovanější formace v rámci apokalyptického existenciálního black metalu.

Druhou kapelou je dobře známá francouzská avantgardní formace CARNIVAL IN COAL. Bude se jednat o jediné živé vystoupení mimo rodnou Francii a vzhledem k tomu, že kapela slaví 15 let existence, můžeme očekávat průřez celou diskografií.

Mezi poslední zahraniční příspěvky se řadí ruská kapela SIBERIAN MEAT GRINDER. Pro ty, kteří zatím neměli tu čest – jedná se o neskutečný thrash/hc nášup z nitra samotné Sibiře. Z Balkánu k nám dorazí chorvatští death metalisté INFERNAL TENEBRA.

Jako bonus letos potvrzujeme také mnohem více českých a slovenských kapel, než tomu bylo v minulosti. Brutal Assault letos představí tyto formace: SPASM, INSANIA, LIVE EVIL, ISACAARUM, FLESHLESS, PANYCHIDA, EPICARDIECTOMY, HEAVING EARTH, KEEP ON ROTTING, PRVNÍ HOŘE, RATS GET FAT, HEIDEN, RADIOLOKATOR, SIX DEGREES OF SEPARATION a SUBURBAN TERRORIST.

BA2014_poster_cs

Zdroj: Obscure Promotion