LIKE – drum and bass open air.

Máme radi drum and bass a vieme, že aj ty! Čo tak to spolu osláviť cez prázdniny v piatok 15. júla? Máme radi leto a vieme, že aj ty. Čo tak si ho vychutnať pod holým nebom v Nitrianskom Hideparku? Čaká ťa lajkuhodný lineup a oslava drum and bassu, na akú sa nezabúda :).

Atlantický oceán iba kvoli nám prepláva pionier amerického drum and bassu, uznávaný producent, majiteľ vydavateľstva a ozajstná legenda svojho žánru – Gridlok.

Prolix stelesňuje cez dva metre talentu, top vydavateľstavami preverenej produkcie a dlhoročných DJských zručností. Jednoducho headliner, ktorého neprehliadneš :).

Khronos je skvelým príkladom toho, ako sa dá na scénu vstúpiť vo veľkom štýle. Donedávna neznámy mladík z Amsterdamu dnes píše tracky pre značky ako Blackout, Mindtech, či Ammunition a len pri nich určite nezostane. Skvelá správa pre všetkých fanúšikov dobrého neurofunku!

Trojicu headlinerov doplní legenda domácej scény Gabanna, obľúbená djská dvojica Matis & Huspi a víťaz DJskej súťaže. O parádny stage a projekciu sa postarajú NoisvizioN VJs. Svoje narodeniny tu oslávi mecenáš akcie, Mr. G. :)

To všetko len za 9 € ak si stihneš kúpiť jeden z prvých 50 lístkov na www.predpredaj.sk. Potom 11 € do 14.7.2016. Cena na mieste 13 € do 21:00 hod., neskôr 15 €.

Všetci ste srdečne vítaní.
Tešíme sa na vás!

Viac info o akcii a súťaže o voľné vstupy na Facebookovej stránke udalosti.
Powered by: G-birthday & dnb.sk

LiKE_OA_2016@Hidepark_plagat_web870

Zdroj dnb.sk