LET IT ROLL Slovakia: Na Duchonke vystúpi aj česko-slovenská djská špička!

Popri už avizovaných hlavných hviezdach svetových mien, ktoré vystúpia na festivale Let It Roll, sa počas víkendu 22. – 23. júna na Duchonke predstaví aj výber toho najlepšieho, čo slovenská a česká tanečná scéna v súčasnosti ponúka.

Kompletný zoznam účinkujúcich dvoch hlavných pódií najväčšieho drum and bass festivalu u nás takto dostáva finálnu podobu, ktorá je skutočne zaujímavá pre každého fanúšika elektronickej hudby.

Za zmienku stoja napríklad aktuálni víťazi slovenskej a českej ankety o najlepšieho drum and bass Dja za rok 2011. Čerstvo korunovaní králi zlámaných beatov LIXX a AKIRA sa takto predstavia so svojimi setmi na jenom evente a to každý z nich v iný deň.

Našich západných susedov bude ďalej reprezentovať aj výber top producentov a djov ako Forbidden Society, No Money, Pixie, Computerartist či majster za gramofónmi Philip TBC, ktorý onedlho vydáva už svoj druhý album.

Účasť domácich účinkujúcich nebude o nič chudobnejšia. Mená ako Blue Motion, Smote, Ear Drum Kru či otcovia scény Galagha & Gabanna napovedajú, že pôjde o naozaj kvalitné hudobné výkony.

Ucelený súpis doposiaľ potvrdených účinkujúcich na oba dni festivalu Let It Roll open air Slovakia 2012 je takýto:

1. MAIN STAGE: Dirtyphonics live (fr), Friction (uk), LTJ Bukem & MC Moose (uk), Ed Rush (uk),  Aphrodite (uk), Brookes Brothers (uk), Fred V & Grafix (uk), Tantrum Desire (uk), Akira & Bifidus Aktif (cz), Lixx (sk), Pixie (cz), Smote (sk), Blue Motion (sk), Ear Drum Kru live (sk), Galagha & Gabanna (sk), Suki (cz), Kato (sk), MC Tweety Twizta (cz)

2. [[[TRIDENT STAGE: Rregula & Dementia (aus/at), Neonlight (ger), Donny (uk), Katharsys (fr), Forbidden Society (cz), Computerartist (cz), No Money (cz), Philip Tbc (cz), Fatboy & Insect (sk), Ma4a (cz), Pe:Te (sk), Zybex & Fezry, Wiit (cz), Gesi (sk) Lady Su (sk), Knight & Ramirez [sk], Eraser [sk], Huspi [sk], Luke Psy [sk], Byto & Piatok [sk], Jergy [sk], Ke3n [cz], Paplon (sk)
 

Organizátori však majú pripravené aj ďalšie prekvapenie v dramaturgii,  ktoré posunie toto tanečné podujatie do novej roviny. „Oproti minulému ročníku sa festival zväčší o ďalšie tretie pódium, ktoré bude naozaj jedinečné čo sa týka jeho konceptu ale aj filozofie. Tento projekt bude mať okrem rozšírenia hudobnej  produkcie aj ďalší oveľa hlbší význam. Bližšie informácie o ňom budú zverejnené už najbližších dňoch“  Dodáva Jozef Šiarik – PR manažér z usporiadateľskej agentúry Site Production.  

Dvojdňové vstupenky na festival Let It Roll je možné zakúpiť v sieti ticketportal do 31. mája za cenu 21,90 EUR.
Špeciálne VIP vstupy, prinášajúce množstvo výhod stoja počas celej doby predaja  33,90 EUR.

Všetky podrobné informácie o samotnom festivale Let It Roll nájdete na oficiálnej stránke www.letitroll.sk

 

LIR Slovakia

Zdroj: LiR
Publikoval: Redakcia GREGI.NET