Let It Roll open air Czech: Na festival sa môžete tešiť už v júly!

Po čtyřech úspìšných dílech čeká letos festival Let It Roll Open Air totální armageddon. Bitva božské armády DJs a bezbožného lidstva se uskuteční 20. – 21. července léta pánì 2012. Souboj dobra a zla budete moci zažít na třech stagích – na nebeské Open Air stagi, pekelné Take Control a hříšné Dubstep Alliance.

Jubilejní 5. ročník poprvé představí na hlavní Open Air stagi i live performance. Svoji premiéru si v Čechách odbudou Camo & Krooked Live, kteří sbírají ocenìní za své album Cross The Line. Jejich živé vystoupení je symbiozou skvìlých svìtelných efektù a živého hraní – ďábìlská kombinace. Další, kdo ukáže své hudení dovednosti, jsou rockeři The Qemists, kteří jako kapela ukazují netradiční pojetí drumandbassu. Že je jejich produkce kvalitní, dokazuje i spolupráce se zpìvačkou Jennou G nebo Sporùv úspìšný remix tracku Stompbox.

Camo&Krooked

Na Let It Rollu se již podruhé představí Dirtyphonics Live, jejichž DJ set, doprovázený živým samplingem, je plný nejen drumandbassu, ale i dubstepu a electra. Aby byly síly dobra a zla alespoň trochu vyrovnané, vaše uši spasí krásná Ms Dynamite, kterou mùžete znát například z hitovky Wile Out v produkci DJe Zinca. Tato bitva by se ale neobešla bez zručných DJù. Chystat se na vás budou DJ Fresh, Flux Pavilion, Loadstar, Calyx & Teebee a DJ A.M.C.

LIR

Temná strana se ukáže v plné síle na Take Control stagi. V pátek zažijete nejhlubší nálady drumandbassu, jelikož se představí zástupci deepového vojska pod taktovkou Critical Music. Veliteli armády, Kasrovi, pomùže ruský objev Enei, Spectrasoul a Dub Phizix. Zato v sobotu se přesunete z hlubin přímo na bojištì s labelem Neosignal, kterému diktují pekelní Phace & Misanthrop, v jejichž první bojové linii stojí Rockwell a Mefjus. Na Dubstep Alliance stagi budete moci hřešit wobbly a tempem 140bpm s geniálním Caspou a anglickým producentem Tunnidgem.

Zasáhnout do souboje a zažít armageddon na vlastní kùži mùžete prostřednictvím Ticketportal.cz, kde si lze zakoupit vstupenky do konce dubna za fajnových 550 Kč + poplatky. Více informací o festivalu, vystupujících nebo soutìžích o vstupenky najdete na webu www.letitroll.cz.

LIR

Zdroj: LiR
Publikoval: Redakcia GREGI.NET