Lenka Dusilová a Baromantika zahrajú na Slovensku v programe Pohoda_FM Live.

Česká speváčka Lenka Dusilová a kapela Baromantika prijali pozvanie zahrať v programe Pohoda_FM Live. Koncert sa uskutoční v utorok 26. novembra o 20.00 hod. a bude naživo prenášaný do vysielania Rádia _FM.

pohoda dusilova header

Výnimočný koncert Lenky Dusilovej a kapely Baromantika, ktorí slovenskému publiku spolu zahrajú vôbec po prvýkrát, sa uskutoční v budove Slovenského rozhlasu (Mýtna 1, Bratislava), v Štúdiu č.5.

Naživo odznejú skladby z albumu Baromantika aj hudobné fragmenty z pripravovaného nového spoluautorského albumu,  ktorý v súčasnosti vzniká v ich spoločnej dielni. Album vyjde na jar budúceho roka.

dusilova

Lenka s kapelou Baromantika vydala v týchto dňoch na značke Supraphon svoje živé koncertné DVD/CD „Live at Café v Lese“ autenticky zaznamenávajúce silnú koncertnú atmosféru baromantických koncertov.  Tento nosič je symbolickou bodkou za dvojročným koncertným obdobím, počas ktorého Baromantika vyzrela na osobitú kapelu so silným spoluautorským potenciálom a vlastným hudobným jazykom.

Hosťom večera bude  Marek Minárik, basgitarista Kollerbandu, spolupracovník na albume Baromantika.

Lenka Dusilová a Baromantika naživo v programe Pohoda_FM, už v utorok 26. novembra. Vstup na koncert je voľný do naplnenia kapacity sály.

https://www.lenkad.com/
https://fm.rtvs.sk/player/ – live stream Rádia_FM

pohoda web

Zdroj: Rádio_FM