Legendárna americká kapela Death vystúpi 26. júna v Bratislave – vstupenky stále v predaji!

Koncert legendární deathmetalové formace DEATH proběhne 26.6. v Bratislavě v klubu MMC. V poslední době se objevilo několik mylných informací, že koncert je již vyprodán, ale není tomu tak. I přes velký zájem lze vstupenky stále zakoupit v předprodejní síti Ticketportal a také přímo v klubu MMC. Ticketportal na tento koncert nabízí speciální „VIP vstupenky“, které nabízejí možnost sezení na tribuně, občerstvení a další benefity.

Koncert v Bratislavě vypukne již tento čtvrtek! Čistě pro účely tohoto turné vznikne živá kapela, která svými koncerty složí hold předčasně zesnulému frontmanovi DEATH Chuckovi Schuldinerovi a zároveň výtěžky z koncertů podpoří fungování nadace „Sweet Relief Musician’s Fund“. Složení DEATH pro toto turné bude následující: Sean Reinert (Cynic) – bicí, Paul Masvidal (Cynic) – kytara, Steve DiGiorgio (Autopsy, Testament, Iced Earth) – basa a konečně na postu vokalisty a kytaristy spatříme Maxe Phelpse z kapely Cynic.

Koncertní list bude nejvíce citovat z alba „Human“ a chybět nebudou ani další klasické songy z diskografie DEATH. Každý jednotlivý koncert tohoto turné bude živým pomníkem a vzpomínkou na jedinečného frontmana a člověka – Chucka Schuldinera.

Více na www.obscure.cz

Plakat_Death_Bratislava

Zdroj: Obcure Promotion