Kultová americká kapela Death sa predstaví v Bratislave!

Pro mnohé to byla nejlepší hudební zpráva za dlouhé roky. Vloni bylo potvrzeno turné s názvem „Death To All“, v jehož čele se fanoušci dočkali jednorázového oživení kultovní americké deathmetalové kapely DEATH a ještě lepší zprávou je, že turné pokračuje i v tomto roce, a že se zastaví také 26.6. v Bratislavě v klubu Majestic.

Čistě pro účely tohoto turné vznikne živá kapela, která svými koncerty složí hold předčasně zesnulému frontmanovi DEATH Chuckovi Schuldinerovi a zároveň výtěžky z koncertů podpoří fungování nadace „Sweet Relief Musician’s Fund“. Složení DEATH pro toto turné bude následující: Sean Reinert (Cynic) – bicí, Paul Masvidal (Cynic) – kytara, Steve DiGiorgio (Autopsy, Testament, Iced Earth) – basa a konečně na postu vokalisty a kytaristy spatříme Maxe Phelpse z kapely Cynic.

death to all

Koncertní list bude nejvíce citovat z alba „Human“ a chybět nebudou ani další klasické songy z diskografie DEATH. Každý jednotlivý koncert tohoto turné bude živým pomníkem a vzpomínkou na jedinečného frontmana a člověka – Chucka Schuldinera.

Jako support se na „Death To All Tour“ představí techničtí deathmetalisté z Kanady GORGUTS. Vstupenky na tuto koncertní událost jsou již nyní k dostání ve všech běžných předprodejních sítích.

Death logo 2

Death to All Tour 2014“
DEATH (usa)
GORGUTS (can)
26.06. 2014, Bratislava – Majestic
www.obscure.cz
www.majestic.sk

Zdroj: Obscure Promotion