Kto je tajomný osudový muž po boku CARMEL PARADISE?

Speváčka Carmel Paradise (vlastným menom Carmel Paradise Buckingham) vydá už budúci týždeň svoj prvý singel v tomto roku. Novinka s názvom Smoke Break vznikla v americkom Nashville a videoklip k nej nakrútila Carmel v Bratislave. Dnes odhaľuje speváčka teaser videoklipu, v ktorom si po jej boku zahral aj osudový muž…   

Na sociálnych sieťach speváčky Carmel Paradise sa už vyše týždňa deň čo deň objavujú tajomné odkazy na novinku Smoke Break. Ide o najnovší singel, ktorý Carmel odpremiéruje v pondelok 27. mája v sprievode videoklipu.

Speváčka nahrala singel v americkom Nashville pod taktovkou mladej talentovanej producentky Krysten Simone, ktorá je podpísaná aj pod Carmelinými predchádzajúcimi singlami  Selfish či Heartbreaker.

Carmel sa však medzičasom presťahovala na Slovensko a tak nakrútila videoklip k skladbe v Bratislave. Na režisérsku stoličku sa posadil stále vyhľadávanejší režisér Martin Miko v tvorivom tandeme s výkonnou producentkou Lesanou Kurill. Po sérii amerických videoklipov sa tak Smoke Break stal prvým Carmeliným videoklipom režírovaným a nakrúteným na Slovensku.

Po speváčkinom boku sa vo videoklipe objavuje osudový muž, ktorého si zahral slovenský model a herec Dušan Kajaba.

Viac informácií o skladbe i o videoklipe Smoke Break Carmel Paradise prezradí v deň premiéry, v pondelok 27. mája…

21-ročná speváčka aktuálne žije a tvorí v Bratislave. Debutové EP DREAMGIRL vydala v roku 2016 a sama ho nazýva “experimentom v žánri electronic pop s textovými a vokálnymi vplyvmi vychádzajúcimi z alt-rock a indie”. Carmel Paradise sľubuje v blízkej budúcnosti ďalšie hudobné novinky, ktoré by mali vyústiť do pripravovaného debutového albumu.

Singel ‘Smoke Break’ vychádza pod hlavičkou vydavateľstva Buckingham Entertainment Group.

www.carmelparadise.com
www.instagram.com/carmelparadise
www.facebook.com/CarmelParadiseband

Zdroj: SOUL FOR SHOW