Kristína má nový klip k piesni „Láska Bombová“, je v ňom krajšia ako kedykoľvek predtým!

Speváčka Kristína neustále potvrdzuje pozíciu prvej dámy slovenského popu! Len nedávno si prebrala ďalšiu cenu OTO, ktorou jej fanúšikovia dali najavo, že je ich top speváčkou a už pre nich pripravila ďalšiu lahôdku.

K singlu „Láska Bombová“ nakrútila úžasný videoklip, ktorý jej režírovala Yovonne Vavrová. Hrá v ňom Kristína a mladý herec Adam Jančina. Yovonne Vavrová vraví, že k textu z pera Kamila Peteraja bolo pre ňu doslova výzvou vymyslieť adekvátne vizuálne stvárnenie. Podarilo sa jej to sopečnou metaforou. Aj táto skvelá režisérka, podobne, ako mnohí ďalší umelci, označila Kristínu za veľkú profesionálku a vraví, že s ňou bola radosť pracovať. Pozrite si nový videoklip „Láska Bombová“, ktorý je pastvou pre oči a má hlboké posolstvo! 

Talentovaná Kristína aj toho roku získala sošku OTO a je tak i naďalej divácky najobľúbenejšou speváčkou! Za úspechmi mladej umelkyne je však tvrdá drina, vynikajúci autorský tím a neustále vymýšľanie noviniek, ktoré majú potešiť fanúšikov. Najnovšie si pre nich pripravila videoklip k piesni „Láska Bombová“, ku ktorej jej text opäť napísal Kamil Peteraj a hudbu zložil Martin Kavulič.

„Som veľmi rada že po polroku, čo vznikol tento nápad, vám môžem predstaviť môj nový videoklip. Tentokrát som ho zverila Yvonne Vavrovej, s ktorou ma  zoznámil Kamil Peteraj. Je to vlastne po prvý raz, čo môj videoklip režírovala žena. Pri Yvonne Vavrovej som od začiatku pociťovala profesionalitu a zmysel pre dramaturgiu, čo si táto pieseň aj vyžadovala. nakrúcalo sa v ateliéroch, prevažne na zelenom pozadí. V klipe si so mnou zahral aj herec Adam Jančina.  Šaty  do klipu som zverila do rúk pre mňa dvom najlepším slovenským módnym návrhárkam Jane Gavalcovej a Jane Pištejovej. O vizáž a vlasy sa postarala úžasná make up artistka Mirka Balúchová,“ vraví sympatická Kristína Peláková.

„Láska Bombová“ je pieseň, ktorou Kristína umelecky aj ľudsky dozrela. Nie je to jednoduchá skladba a aj preto bol videoklip výzvou i pre samotnú Yvonne Vávrovú.  „“Láska bombová“ je skladba, ktorá má hlboký text a dramatickú hudobnú zložku. Pre mňa ako pre režisérku bolo veľmi podnetné sa popasovať, vymyslieť výtvarnú koncepciu a celý koncept tohto videoklipu, tak aby sme sa preniesli do inej dimenzie. Do sveta, kde sa bolestivé emócie  transformujú do surrealistického až absurdného vizuálneho sveta. Pesnička „Láska Bombová“ je o vzťahu, ktorý sa skončil a ktorý ešte dohorieva v žene. Metaforu som našla v sopke, ktorá vybuchuje, ktorá je na prvý pohľad tmavá a nič nevidíme na povrchu, podobne ako keď takzvane ticho trpíme a okolie nič netuší o našom súžení. Obrazové prírodné elementy ako oheň, ľad, zima a chlad pracujú vo vnútri tej ženy a vyjadrujú vyrovnávanie sa so stavom vecí  a premietajú sa aj do vizuálnej roviny videoklipu,“ vysvetľuje Yvonne Vávrová. 

Umelci, ktorí už s Kristínou mali česť spolupracovať, si mladú speváčku nevedia vynachváliť. Superlatívmi nešetrí ani slávna režisérka.

„S Kristínkou sa mi spolupracovalo výborne. Môžem povedať, že bolo pre mňa veľkým potešením pracovať s takou veľkou profesionálkou. Kristína je veľmi pracovitá, veľmi detailne si všíma svoju prácu, je náročná k sebe, ale aj k ostatným, čo vyžadujem vždy od svojich spolupracovníkov. Kristína je navyše aj veľmi hravá, veľmi rada skúša nové veci. Akýkoľvek nápad, ktorý som mala, bola ochotná aj na sebe hneď skúsiť. A v neposlednom rade je fotogenická a charizmatická,“ dodáva Yvonne Vávrová.

„Láska Bombová“ je piesňou z nového albumu, na ktorom Kristína usilovne pracuje.

„Nový album plánujem vydať v polovici mája, v týchto dňoch robíme posledné hudobné a vizuálne úpravy. Album bude žánrovo veľmi pestrý, bude na ňom okrem nových skladieb aj zopár starších známych singlov z predchádzajúceho obdobia ako sú „Na bieleho koňa“, „Si pre mňa best“,  „Na vysokej skale“ a iné“, uzatvára sympatická Kristína.

Kristína Peláková patrí k našim najpopulárnejším speváčkam. Aj tento rok sa opäť stala Osobnosťou televíznej obrazovky v kategórii speváčka, ktorá je výsledkom hlasovania fanúšikov. Úspechy žne nielen na Slovensku, ale aj v Česku, kde vypredala dokonca aj pražskú Lucernu, čo je úspech, ktorý sa podaril len minimu slovenských muzikantov. Kristína tiež ukázala, že je nielen mimoriadne talentovanou speváčkou, ale vie aj hrať a darí sa jej i ako modelke. Viac informácií o aktivitách Kristíny Pelákovej nájdete na www.kristinamusic.sk, www.facebook.com/kristinapelakova.

Zdroj: Propaganda House s.r.o.