Krekry 17: 23. decembra v Prievidzi!

Časy pokoja a radosti sa nezadržiteľne blížia a v našom prípade to samozrejme nebude inak…vlastne bude, len si to čakanie na ne spríjemníme niečim, čo pre vás „pečieme“ už nejaký ten rôčik, veď čo by to boli za sviatočné chvíle bez niečoho na chrumkanie? Stále netušíte, na čo narážame? Pravidelní návštevníci akcií s názvom spomenutým v hlavičke tohto predslovu si určite vybavia, no ostatným to radi osvetlíme.

Na úvod snáď len toľko, že akcia s nielen chrumkavým menom vznikla už v roku 2004 v Prahe, kde sa spolok priateľov z niekoľkých okolitých krajín na čele zo Slovenska, stretával v klube pri rodinnej atmosfére s dobrou hudbou, dobrým pitím a samozrejme dobrým „snackom“ v podobe vtedy ešte multižánrového poňatia celej koncepcie. Časy sa menia, všetko sa vyvíja, niečo končí, niečo začína. Párty sa presunula do rodného mesta Prievidze a to bol zlom. Zlom v zložení obsahu, veľkosti a dúfame, že i kvality balenia.

 Po krátkom váhaní a naberaní síl, sa akcia znovu spustila do výroby a za podpory skvelých fanúšikov a priateľov dokázala, že je hodným zástupcom svojho mena na poli technoscény. Už tretím rokom na Slovensku. Už tretím rokom pre vás „pečieme“ zmes kvalitnej hudby, osobitých DJov, nezabudnuteľnej atmosféry a príjemnej chuti niečoho, čomu hovoríme KREKRY. Už tretím rokom spolu chrumkáme produkt, ktorý chutí všetkým so zmyslom pre vycíbrený vkus a gurmánsky pôžitok. Inak to nebude ani tento rok, kedy sme pre vás pripravili tradičné vianočné vydanie, ktoré bude ochutené narodeninovou arómou. Pozvanie na tento večierok prijali výhradne domáci kuchári, každý navyše z inej kuchyne, takže piecť sa bude niekoľko druhov pochutín od minimalu, housu, tech-housu až po klasické techno a výnimočne i rave.

Zoznam kuchárov je nasledovný:
* VEGA /wewerica SK/
* DUDEL /sunny promotion SK/
* MATILDA /sunny promotion, trident SK/
* PARAZYT /barakom SK/
* GOYAA /goy.sk, sunny promotion SK/
* BEAT SYNONYM /sunny promotion SK/

a svoje techniky pečenia ukážu v poradí:
21:00 Goyaa
22:15 Matilda ‚rave set‘
23:00 Parazyt
00:30 Vega
02:00 Dudel
03:30 Beat Synonym

Ochutnávky a následna konzumácia vianočných krekrov začne už od 21:00 hod, predpokladaný koniec napchávania sa sme stanovili na 5:00 hod, komu však bude ešte chutiť, zásob je dosť :)

23.decembra 2011 – 21:00-05:00
Club ELEMENT Prievidza, Hviezdoslavova 5, OD Terasy
Vstup: 1€

Krekry 17

Zdroj: Krekry
Publikoval: Redakcia GREGI.NET