Koven privezie na Svojšice Live show!

Jeden z nejrespektovanějších bass music producentů Koven přiveze na Festival Svojšice svou live show. Hudebně a především vizuálně zajímavou live show s koulí tzv. Alphasphere (sleduj ZDE) doplní zpěvačka Katie Boyle.

Max Rowat aka Koven je považován za jednoho z nejtalentovanějších „nových“ producentů bass music. Celkem nedávno v roce 2011se poprvé objevil na scéně s EPčkem „Wake You UP“, které se obratem chytlo na BBC Radio 1 a Ministry of Sound. Následovala spolupráce s veleznámými Modestep na singlu „Take It All“ a společné turné, což vyšvihlo Koven mezi producentskou a djskou elitu. Velký podíl na jeho popularitě má určitě i kulovitý cyber kontroler Alphasphere od NuDesign, který presentuje na svých live vystoupeních.

Rok 2013 byl pro Koven stěžejní především vydáním pecky „Make It There“ u labelu Viper a také přidáním živých bících nástrojů, které dodávají jeho live vystoupení pořádnou šťávu. V minulém roce se dal také dohromady s talentovanou zpěvačkou Katie Boyle, se kterou vystoupí i na letošním Festivale Svojšice na Viper Recordings Decade Stage. Těšte se na těžkotonážní live show plnou bass music ve spojení s krásným vokálem.

Vstupenky na dvoudenní festival Svojšice jsou stále k dispozici za cenu 649 Kč a za akčních 198 Kč pro návštěvníky do 22 let (akce platí do 13.6.)

Festival Svojšice – Pardubice 2014
Drum&Bass & Dubstep Sheltered hall
20. – 21. 6. 2014
Live: Koven (feat. Katie Boyle), New Sound Orchestra
Djs: Matrix & Futurebound fest. MC Felon, The Prototypes, DrumSound&Bassline Smith, Zardonic, Forbidden Society, Suki, Bifidus Aktif, IM Cyber, Twisted Minds, Sayko, Bass Drop Djs a další
Událost: https://www.facebook.com/events/517466148360543

Předprodeje/Presale:
Návštěvnící 17-22 let – 99Kč/den – 198Kč na víkend (do 13.6.)
Ostatní: 499Kč/den – 649Kč/víkend
Kupuj zde https://svojsice.cz/vstupenky.php

650x650_svojsice2014_koven

Zdroj: Svojšice