Kontroverzná hviezda John B príde do Prahy predstaviť svoju druhú tvár.

Pro všechny fanoušky electro music máme dobrou zprávu. Světová legenda John B přijede na speciální vydání Power Station se svým originálním electro setem. John B měl vystoupit na letošním letním Let It Roll festivalu, ze zdravotních důvodů však nemohl dorazit.

Kontroverzní a punková postava taneční scény, která vždy dokáže překvapit. To je John B. Populární DJ a producent začal se svou produkcí už v roce 1998 a od té doby sklízí jeho hudba úspěch za úspěchem. John B se může pochlubit zářezy u vydavatelství jako Hospital Records, Metalheadz, Rawkus, Beta Recordings. John také zrealizoval několik prestižních remixů pro americké labely a jeho hudba se dostala do filmu – track Fiction. Styl Johna B by se dal charakterizovat jako směs electra, D&B, jazzu i klasické hudby.

john b

Společně s Johnem na hlavní stagi vystoupí český hudební projekt, složený ze tří DJs (Dave, Duff, Tamagotchi) Substance – D. Tato partička se zaměřuje hlavně na electro, fidget & dirty house a na akci Power Station, oslaví 5 let od svého založení! Jak už bylo naznačeno, hlavní stage bude patřit electru, mimo Johna B a Substance-D projektu zde vystoupí všem známý DJ Pixie, který ovládá i jiné styly než drum and bass a celý line up doplní Sarko=M= z legendárního Metro Sound Systému.

Druhá stage bude patřit také rovným beatům, a to konkrétně tech-house a technu. Za mixážním pultem se představí nesmrtelný DJ Subgate, který pravidelně vystupuje na největších festivalech po celé ČR. Doplní ho oblíbený DJ Da Moon, jeho kolega Random.

Z hlavního pódia si odskočí DJ Duff ze Substance-D a také Drone79. 

Souhrn zveřejněných účinkujících:

Main stage:
John B (UK),  Substance D project, Pixie, Sarko
2nd stage:
Subgate, Da Moon, Random, Drone79, Duff

Oficiální webové stránky klubu: www.stormclub.cz
Facebook event: https://www.facebook.com/events/159788024222596
Link na předprodej vstupenek: https://www.ticketportal.cz/event.aspx?id=61504

johnb flyer

Zdroj: LiR