Koncert zdarma již v neděli, a čip k tomu: BRUTALLY DECEASED / MINDWORK / BEAST WITHIN THE SOUND!

Chcete si v magické datum 6. 6. 2021 užít zadarmo speciální koncert tří tuzemských špiček, a k tomu se stát součástí experimentu, kdy nám pomůžete otestovat nový cashless systém pro festival BRUTAL ASSAULT?

Cashless systém, jak většina z vás již ví, je založen na bezhotovostní platbě, kdy na wristbandu (náramku s čipem) je nabitý kredit, jenž dle své libosti utrácíte. Pro připravovaný koncert máme jen jednu jedinou podmínku, a tou je zakoupení tohoto přednabitého wristbandu za cenu 200 Kč, se kterým ale zároveň získáte kredit ve stejné hodnotě, tedy 200 Kč pro Vaši útratu za konzumaci v Modré Vopici. To zní fér, ne?! 

A aby se toto celé mohlo realizovat, k vašim konzumacím a vytřepání bez koncertů takřka ročního nánosu prachu z bohatých kštic zahrají pražští Švédi BRUTALLY DECEASED (death metal), z Miami náplavky dojedou MINDWORK (progressive death) a tři růže z Texasu dovezou bandanou zkrášlení rangeři BEAST WITHIN THE SOUND (thrash/core).

Kredit/vstupenka bude nejen na místě, ale rovněž možno zakoupit on-line: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/422

Po celou dobu akce budeme dodržovat aktuální protiepidemická opatření. Návštěvník by měl být schopen se prokázat dokladem o takzvaném T-N-O (test – nemoc – očkování).

BRUTALLY DECEASED / MINDWORK / BEAST WITHIN THE SOUND
6. 6. 2021 – Praha, Modrá Vopice
FB event: https://www.facebook.com/events/1192860291138680
vstupenky: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/406 (k dostání i na místě)

Zdroj: Obcure Promotion