Kastingy súťaže Miss Slovensko 2015 začínajú.

Kastingová časť 20. ročníka prestížnej súťaže ženskej krásy MISS SLOVENSKO začína už vo štvrtok 22. januára. Výberové kolá sa uskutočnia v Košiciach (22.1.,Hotel Centrum), v Banskej Bystrici (23.1., Kongres hotel Dixon), v Žiline (24.1., Boutique hotel Dubná Skala) a napokon 25. januára v Bratislave, v hoteli DoubleTree by Hilton. Vždy od 14.00 do 17.00 h.

Kastingovú porotu bude viesť riaditeľka súťaže Karolína Chomisteková (21). ,,Pred dvoma rokmi som pred kastingovou porotou stála ja sama, takže presne viem, aké môžu mať dievčatá pocity. Ubezpečujem ich ale, že celá porota sú veľmi priateľskí ľudia a všetkým sa budeme snažiť pomôcť prekonať počiatočnú trému,“ uviedla Chomisteková pred začiatkom kastingov.

Spolu s riaditeľkou súťaže budú semifinalistky vyberať aj úradujúca Miss Slovensko 2014 Laura Longauerová, riaditeľ Oklamčák Production Jozef Oklamčák, dvorný choreograf súťaže Peter Varady,  módny návrhár a stylista Michael Kováčik, tohtoročný oficiálny fotograf súťaže Tomáš Thurzo. V Košiciach sa k porote pridá aj Miss Sympatia 2014 Lucia Semanková, v Žiline Miss Slovensko 2009 Barbora Franeková a v Bratislave Miss Slovensko 2012 Kristína Krajčírová.

N37A6086_F

Záujemkyne o postup do neverejného semifinále, ktoré sa uskutoční 1. februára v Bratislave, musia spĺňať nasledovné podmienky. V čase aprílového finále musia mať vek 18 – 23 rokov, byť slobodné, bezdetné, slovenskej štátnej príslušnosti a bez plastických operačných zákrokov a výrazného tetovania. V povinnej výbave uchádzačiek o postup by nemali chýbať plavky, lodičky a fotografie.

Tak, ako v predchádzajúcom roku, bude pre dievčatá počas jednotlivých kastingových kôl pripravená možnosť upraviť sa alebo odkonzultovať líčenie s profesionálnymi vizážistkami značky GOSH Cosmetics. Počas nasledujúcich mesiacov potom dievčatá prejdú dôkladnou prípravou na galavečer MISS SLOVENSKO 2015, ktorý bude zároveň aj oslavou 20. výročia. Neoddeliteľnou súčasťou projektu je aj silný charitatívny podtext. Výťažok z hlasovania o Miss Sympatia 2014 v celkovej výške 12 238 eur darovala organizácia Miss Slovensko Detskému kardiocentru na bratislavských Kramároch.

Víťazka súťaže získa postup na Miss World 2015, honorovanú zmluvu od Produkčného domu Forza,  Hyundai i20 novej generácie a viacero ďalších zaujímavých cien.

Organizátori: Produkčný dom FORZA, agentúra Oklamčák production, TV JOJ

fb-banner-2

Zdroj: FORZA, a.s.