Kapela MF v novinke “TAK ČAU” predstavila svoj nový zvuk. 

Punkrockova parta z Trenčína vydáva svoj nový singel s názvom Tak čau. Táto novinka je tiež predzvesťou modernejšieho štýlu ktorým sa chce kapela uberať v ďalšej tvorbe. 

Od vydania posledného singla Noc sa nekončí sme sa rozhodli ísť iným smerom. Je to stále punkrock ktorý máme veľmi radi, len sme k nemu pridali elektronické prvky ktoré robia v pesničke ešte lepšiu atmosféruvysvetlil Matej Martiš.

O samotnú produkciu a mix/master sa postaral Dušan Rybárik, ktorý ma na konte aj produkciu skladieb pre interpretov ako Gabreyll, Strespez, Romy, Four Faces.S Dušanom sa nám pri tvorení singla spolupracovalo veľmi dobre. Na samotnú produkciu sa pozerá z úplne iného uhla ako my, a perfektne sa naše nápady dopĺňali“ spomenul Martin Guriš

Autorom textu je gitarista Patrik Kováčik. “Tento text vznikol v období keď sa moja bývalá partnerka rozhodla náš dlhoročný vzťah zahodiť zo dňa na deň esemeskou “ja neviem čo chcem” a bol koniec. Poprial som jej veľa šťastia aj keď to v tej chvíli veľmi bolelo”, poznamenal Patrik. 

„K singlu sme sa rozhodli vytvoriť v poradí naše druhé lirics video, a opäť to nie je len taký obyčajný lirics ako by sa na prvý pohlaď zdalo“ povedal Martin Guriš. Zábery bol nahraté v Trenčianskom štúdiu u Michala Hajtmana, a o strih sa postaral Peter Repta

Kapelu MF môžete najbližšie vidieť v Bratislave 24.11.2023, kde si zahrajú s chalanmi z kapely Zoči Voči v rámci ich Milovaní-Nenávidení 10 Rokov Tour. Na jar plánu opäť klubové koncerty, v pláne je aj ďalší singel, ale o tom Vám prezradíme neskôr.

LINK NA SINGEL : https://www.youtube.com/watch?v=MTxpXB4hBKQ&ab_channel=KapelaMF

Zdroj: TS