Kanadský dubstepový mág EXCISION vystúpi už čoskoro v Prahe!

Po prvýkrát v Prahe vystúpi kanadský dubstepový dj a producent Excision siedmeho novembra v klube Yes.

Excision je umelecké meno mladého Kanaďana pôvodom z Britskej Kolumbie, Jeffa Abela. Ide o známeho dubstep a brostep Dja, ktorý morfuje všetky možné hudobné štýly – od drum & bass, Elektra, house až po metal a hip hop. Jeho projekt Excision existuje od roku 2009. Abel sa nebojí spojiť síly aj s ďalšími umelcami vo svojom odbore, napr. Datsikom, Downlinkom či Noizom. Jeho najnovší album X Rated bolo kritikou skvelo prijaté. Excsion pristupuje k hudbe naozaj surovo, hrubo, podľa niektorých jazykov až šialene, a práve preto má takú ohromnú podporu fanúšikov.

Dubstep, ktorý Excision vytvára, je ťažký, takmer až brutálny. Jeho show sú známe neuveriteľnou hlučnosťou a taktiež parádnou svetelnou show, takže Praha sa má naozaj na čo tešiť – zoberte si do Yes klubu špunty do uší!

„Jsme moc rádi, že se nám podaří přivézt do Prahy takovou dubstep hvězdu, jakou Excision je! Jeho hudba navozuje dojem, jako byste byli uvězněni v nějaké absurdní a šílené počítačové hře – totálně Vás to pohltí,“ vyjadril sa k blížiacemu koncertu jeden zo zástupcov Fource Entertainment.

Line up:
20h00 – 21h30 Kid Reverse
21h30 – 23h00 Wwera vs Akustic Terrorist
23h00 – 00h30 EXCISION
00H30 – 01H30 Dubshoock (Dubflex, Nudance.sk)
01H30 – 03H00 Sebish vs Vulcanik
03h00 – 05h00 Dubsteblog (Stifler Selecta vs Dirty Little Toaster)

Vstupenky sú dostupné online na Ticketpro.cz alebo priamo v kamenných obchodoch siete Ticketpro. Objednávajte svoje vstupenky už teraz – kapacita klubu je obmedzená. Prvá séria najlacnejších vstupeniek je už vypredaná!

Oficiálna webová stránka: https://www.excision.ca/
Oficiálna webová stránka promotéra: https://www.fource.cz/
Ticketpro link: https://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/kluby/922088-excision.html
Facebook event link: https://www.facebook.com/events/178219818981128/
Homepage klubu:  https://www.yesclub.cz

https://youtu.be/HLg27jZW_y8

Zdroj: Nudance