Český tranceový pohár: 6 djov … jeden pohár!

Tento pátek 16. listopadu 6 českých TranceDjů a producentů spolu bude soupeřit o Český Tranceový Pohár v Yes clubu v Praze.

Během tohoto zbrusu nového eventu odehraje každý z DJů 1:20h. dlouhý set a ten, koho diváci zvolí vítězem, zakončí event hodinovým speciálním setem a odnese si domů pohár vítěze.

Během první noci, kdy čeští tenisoví reprezentanti odehrají finálové utkání v Davis Cupu proti Španělsku, se 6 TranceovýchDJů spolu utká v nelítostném Tranceovém „battlu“ v Music Clubu YES v Praze.

DJové se mezi sebou liší nejen věkem, ale také tím, odkud pocházejí a svými zkušenostmi. Pro Mikkiho to bude jeho první větší akce, ErickPride bude poprvé vystupovat v Praze. Na druhé straně, např. N-Rico si nedávno zahrál se samotnými Above&Beyond v SaSaZu. Filip Marak a Spark7 zase sbírají zahraniční uznání díky jejich produkci, která byla podporována dokonce samotným Armin Van Buurenem v jeho relaci A StateOfTrance. iB Duo je zase jediná dvojice ze soutěžících. Hrají spolu už nějáký čas a skvěle se na pódiu doplňují.

„Po tom, co se event objevil v kalendáři den před Scream Tour, očekáváme také hodně zahraničních účastníků, kteří se původně chystali na přesunutou Transmission. Czech Trance Cup pro ně bude skvělým warm-upem! Zároveň věříme, že si zahraniční návštěvníci odnesou dobrý dojem o české trance scéně“ řekl Jaroslav Rauser z MoveAssocitation (jeden z pořadatelů akce). “Je to skvělá zkušenost pro mladé DJeje!“ doplnil.

Podle Claire Dognini z Prague Unlimited (další z pořadatelů) tato událost přinese nové možnosti začínajícím DJům: „Věříme, že dokážeme pomoct mladým talentovaným DJům, kteří nemají mnoho příležitostí, aby ukázali co v nich doopravdy je.  Zároveň je to může posílit v dalším práci a snaze, aby se jednou česká scéna dostala i za hranice ČR.“

Show vypukne v 21:00 a skončí v 6:00. Lístky si mohou návštěvníci zakoupit u vchodu za 100Kč. Při předložení lístku na Markus Schulz Scream zaplatí pouze 70Kč.

Veškeré informace o akci naleznete na adrese: https://www.facebook.com/events/367100246718312

Zdroj: Martijn van den Berg