Jesenný Čecháček Made Tour Xindla X – tri veľké koncerty, tri hodiny hudby!

Tři velké podzimní koncerty Čecháček Made čekají na Xindla X během podzimu. Exkluzivní vystoupení odehraje v doprovodu své kapely 29. října v Brně (Melodka), 5. listopadu v Praze (Lucerna Music Bar) a 6. 11. v Bratislavě (KC Dunaj).

Kromě skladby V blbým věku, která je již dva měsíce nejhranější písní českého rádiového éteru, Ondřej Ládek zahraje i další z posledního CD Čecháček Made. Samozřejmě zazní i všechny další známé hity a dojde i na několik hudebních překvapení. Už nyní můžeme prozradit, že se můžete těšit na téměř tři hodiny hudby, ve kterých kromě Xindla X vystoupí The Tap Tap, David Deyl, Voxel, Pavel Callta, Petr Lüftner a Mirka Miškechová.

Kromě příprav na zmiňované koncerty a vystoupení v rámci G2 Acoustic Stage (vyjde na DVD a odvysílá TV Óčko) dokončuje Xindl X i videoklip k písni Čecháček a totáček (úvodní skladba nejnovějšího alba Čecháček Made).

Vstupenky lze koupit už nyní prostřednictvím sítě Ticketpro nebo přímo v klubu pro Prahu (www.musicbar.cz) a Brno (www.smsticket.cz , www.melodka.cz); v Bratislavě bude předprodej spuštěn v nejbližších dnech v klubu KC Dunaj.

Po odehrání těchto tří koncertů si Xindl X s kapelou plánuje dát koncertní pauzu, během níž se bude věnovat natáčení soudtracku pro vznikající filmový muzikál Raportér režiséra Jakuba Sommera.

Na koncertní pódia se vrátí až během letního hraní v příštím roce. Samozřejmě ho můžete slyšet pravidelně v jeho sobotním rádiovém pořadu Xindloviny na všech stanicích sítě HIT rádií nebo přečíst na www.denik.cz.

Pravidelně aktualizované naleznete na www.xindlx.cz a https://www.facebook.com/xindlxofficial

Cechacek Made Tour FB

Zdroj: TURNER PR