JEDEN Z NAJVÝRAZNEJŠÍCH MLADÝCH RAPEROV OSEM POTVRDIL SKLADBOU „ODHODLANÝ“ SVOJ NÁVRAT!

Jeden z najtalentovanejších mladých raperov je späť! Na Slovensku nie je už nováčikom a už dlhšie je považovaný so svojou lyrikou za jedného z významných hlasov terajšej, mladej generácie. Novou skladbou „ODHODLANÝ“, tak ohlásil vo veľkom štýle svoj hudobný návrat.

Raper Osem nielen klipom ku novej skladbe „ODHODLANÝ“, ale už aj samotným textom hovorí o nových príležitostiach a novom štarte. Mladý raperský talent sa už svojou prvou skladbou zaradil medzi hudobníkov, ktorí si nedávajú servítku pred ústa, no svojou trefnou dikciou potvrdzuje, že čo skladba, to môže fanúšik očakávať kvalitný rap. Vizuál ku novej skladbe vznikol v réžii Cesar Production, hudobnú produkciu zastrešili Die for a Milly, mix master Fillipian.

„Som odhodlanejší než uplynulé roky. Samotná skladba je aj takou prvotnou spomienkou, keďže som na strednej cestoval stále vlakom a väčšina mojej tvorby vznikla práve tam, respektíve som tam aj začal tvoriť. Takže som si aj v klipe chcel pripomenúť moje začiatky“, uzatvára OSEM.

https://www.instagram.com/osamely_osem/
https://www.facebook.com/osamely.osem 

Zdroj: PR/BRAND MANAŽÉR JANA TRELLOVÁ/RUKA HORE
Foto: YT OSEM