Janchi vyrazil na trip v legendárnej hippie dodávke

Hudobný projekt zpeváka, ktorý si hovorí Janchi, vydáva nový videoklip. Janchiho ste už mohli počuť z slovenských a českých rádií, kde bodoval so svojimi singlami Do teba, Priťahuje nás vesmír, alebo Poď so mnou. Teraz prichádza s novým singlom prozaicky pomenovaným Hraj, o kterého produkciu a zvuk sa postarala kapela sama vo vlastnom štúdiu DarkSide.

„Na každej akcii nastane čas, kedy dohrá posledná pieseň večera, ale diváci sa chcú ešte baviť. Je to tá atmosféra, kedy by každý tancoval na čokoľvek a s kýmkoľvek. A to, čo všetkým v tej chvíli prebehne hlavou je prosté: HRAJ. Dnešný večer je náš a chceme sa baviť až do rána“, tak opisuje vznik skladby sám Janchi.

Novo vydaný videoklip potom podčiarkuje letnú pohodu, ktorá z piesne priam srší. Natáčanie prebiehalo na jazere v Poděbradoch a za kamerou stál už osvedčený kameraman a režisér Dominik Tula z KD Production. Ten je zároveň majiteľom dodávky, ktorá v klipe hrá takmer hlavnú rolu.

„Keď sme videli tú dodávku, bolo nám jasné, že k pesničke Hraj sa tematicky nemôže hodiť viac. Je to taký náš odkaz a pocta hnutiu Hippies. Farby, pohoda, leto a prianie nech tento okamih nikdy neskončí.“ dopĺňa Janchi.

Pokiaľ sa chcete naladiť na rovnakú pohodovú vlnu, tak určite dorazte na akciu Babie leto, ktoré sa bude konať 23. septembra Praha Řepy. Ďalšie koncerty a novinky nájdete na webe, alebo na sociálných sieťach.

https://janchiband.webnode.cz/
www.instagram.com/janchi.music
www.facebook.com/janchi.official

Zdroj: TS