Iné Kafe pokrstia nový album na palube lietadla!

Tak to bude Iné Kafe!!! Skupina s týmto názvom pripravila absolútnu bombu! Svoj nový album pokrstí v oblakoch a to vo výške 6.400 metrov nad morom! Historicky po prvý krát na Slovensku tak cédečko uvedú do života na palube lietadla. Boeing 737–300 bude pilotovať sám frontman skupiny Vratko Rohoň!

Krst na palube lietadla nemá na Slovensku obdoby! Spolu s Iné Kafe sa na palubu zmestí limitovaný počet fanúšikov, ktorým sa pošťastí zabezpečiť si palubnú vstupenku na stránke kapely. Lietadlo slovenskej charterovej leteckej spoločnosti Air Explore má kapacitu 144 cestujúcich a vzletovú hmotnosť 52.000 kilogramov. Štartovať bude z letiska M. R. Štefánika v Bratislave a poletí na trase Bratislava – Nitra – Sliač – Poprad – Sliač – Nitra – Bratislava. Nový album Iné Kafe „Právo na šťastie“ sa pokrstí priamo nad Vysokými Tatrami.


„Vymysleli sme to spolu s chalanmi v kapele. Niečo podobné u nás nikdy nikdo neurobil, tak prečo nie?“ hovorí s úsmevom šéf skupiny Vratko Rohoň.

Album Právo na šťastie bude prvou dlhohrajúcou štúdiovou nahrávkou Iné Kafe po ôsmych rokoch od vydania zatiaľ posledného albumu Bez udania dôvodu v roku 2003. Vratko Rohoň to komentuje: „Máme pocit, že prišiel na to čas. Za posledných 5 rokov sa okolo kapely udialo množstvo dramatických momentov. Tie logicky vyústili v to, že teraz, na sklonku roku 2011 vychádza nový album.“

Nový album pokrstia Iné Kafe už 24. novembra 2011 na palube Boeingu. Zažiť famózny a jedinečný let môžu aj fanúšikovia, ktorí tento let vypredali!

Inekafe koncert

Zdroj: Propagandahouse s.r.o.
Publikoval: Redakcia GREGI.NET