Indietronica: 6. decembra v KC Dunaj.

Hudobná cesta na planétu hravej indie music a tanečnej elektroniky! Vychutnaj si klubovú odyseu za melódiami, ktoré rozžiaria tvoj nočný vesmír! Večer nás čaká koncert indie-rockovej kapely Dave Brannigan a mixpult budú obiehať Alternatiwave DJs.

Dave Brannigan je indie-rocková kapela zo Žiliny s nekonečnou vášňou pre hudbu, hlasy, spoznávanie ľudí a pre život. Štvorčlenná skupina tvorí hudbu ovplyvnenú prevažne rock’n’rollom, indie rockom a príbuznými žánrami. So singlom Moon Acacia sa predstavila v Demovnici_FM a neskôr získala aj nomináciu na Objav roka na Radio_Head Awards. Výhra v súťaži Show Us Your Music kapele priniesla možnosť nahrať single Phony Crown a Golden Mine. Na jar vydala EP s názvom „Brannigan. Sú na ňom skladby, ktoré zložila od vydania svojho debutu.

Alternatiwave DJs je klubové zoskupenie, ktoré sa nesie na vlne toho najlepšieho z nezávislej scény. V ich vycibrenej selekcii nás čaká pestrá kolekcia indie rocku, indie popu, noise poup, elektroniky, experimentalu, shoegaze, post-punk revivalu, post-punku, dance-punku či alternative rapu.

6. 12. (piatok)
KC Dunaj, Bratislava
Štart: 22:00 hod.
Vstup: 6€
FB event: https://www.facebook.com/events/719860821848517/

Zdroj: KC Dunaj