Imagination Festival odkrýva ďalších 5 headlinerov!

Imagination Festival, který se odehraje 19.10.2012 na Výstavišti v Praze, odkryl další headlinery ze svého line upu! V časových intervalech jednoho týdne jsme se postupnì dozvìdìli, že na festivalu vystoupí nejen The Upbeats, Technicolour, Katharsys a Art Of Fighters, ale i jména jako je Sigma, Audio, The Sickest Squad, Neonlight či B-Complex! První limitovaná edice vstupenek je vyprodána, nyní je k dispozici druhá kategorie vstupenek.

Křižíkovy pavilony pražského Výstavištì B a C, které budou hostit dvì stage Imagination Festivalu nabídnou zatím tyto zveřejnìná jména:

IMAGINATION STAGE

SIGMA /UK/ – Hospital Records, Breakbeat Kaos, Life Recordings – Anglický legendární projekt Sigma, který na své cestì na vrchol spolupracoval již s takovými jmény jako je Dj Fresh a vydal mnoho skladeb na nejslavnìjších labelech typu Hospital Records či Breakbeat Kaos, zavítá na podzim do Prahy! S podporou, kterou Sigmì vyjádřili hvìzdná jména jako je Andy C či Goldie a čerstvým trackem vydaným na Hospitality Summer Drum & Bass Sessions 2012 se Sigma dere kupředu obrovskou silou již po mnoho let.

AUDIO /UK/ – Virus, Therapy Sessions , Freak, Offkey, Position Chrome – Britský král techstepu a neuro drum and bassu Gareth Greenall, si svou neúnavnou prací a vynikající produkcí vybudoval respekt a podmanil velké množství fanouškù tvrdé dnb scény po celém svìtì. Dalo by se říci, že kdo nezná Audia tak neví co je techstep. Jeho tracky má v oblibì spousty producentù a DJs po celém svìtì a díky tomu je uslyšíte snad v každém pořádném tvrdém setu. Na svém kontì má již dvì nabušená alba jenž vyšli na labelech Virus Recordings a Tech Freak Recordings a samozřejmì se mùže chlubit velkým množstvím singlù a spoluprací se jmény jako je Future Signal, Dom & Roland , Panacea, Wrisk, Mackie, Wildchild, Damane, Mindscape, Inside Info a mnoho dalších.

THE UPBEATS /NZ/ – Bad Taste, Non Vogue – Jedinečný zážitek, kterým je Novozélandský projekt The Upbeats tvoří dvojice Jeremy Glenn a Dylan Jones (aka Terror Snake a Downie Wolf), známá především kolaboracemi s projekty jako je Noisia. Na scénì spolu pùsobí již jedenáct let!

B-COMPLEX /SK/ – Hospital Records, Spearhead, Santorin – Slovenský drum and bassový klenot, který dobyl svìt svojí hitovkou Beautiful Lies, získal nespočet ocenìní a procestoval se svojí produkcí kontinenty křížem krážem, vystoupí v Praze na Imagination Festivalu již 19. Října! Maťo se dostal se svým osobitým zvukem na vìhlasný label Hospital Records a jeho popularita tak dosáhla té nejvyšší úrovnì v drum and bassových vodách. Jeho další hity jako Girl With Flower či It’s a funny world úspìch následovaly. Víme, že ho milujete a proto jsme se po jarním vydání s L-Plusem rozhodli, že ani na Imagination Festivalu nebudete o tohoto velikána slovenské scény ochuzeni.

TECHNICOLOUR /UK/ – Technique, Spearhead, Viper, Fokuz – Dj a producent Peter Rogers alias Technicolour, který se umístil jako druhý v kategorii svìtový producent roku hned za Camo & Krooked v českých Drum And Bass Awards, překonal u českých fanouškù dokonce i takové jména, jako jsou Netsky, High Contrast nebo Chase & Status.

DEVASTATOR STAGE

THE SICKEST SQUAD /IT/ – Audiogenic, R909 – Jeden z nejvìhlasnìjších frenchcorových projektù na svìtì, duo s masivní historií, pocházející z Itálie – The Sickest Squad! Hrající již přes deset let, sklidilo jejich nové album Prima Opera nìkolik mìsícù zpìt obrovské ohlasy. Se zkušenostmi z gigantických akcí jako je Masters of Hardcore či Decibel, spolupracemi s nejvìtšími projekty jako je Radium, Lenny Dee či Randy z vìhlasného labelu R909 se mùžete tìšit na skutečnì netradiční zážitek.

NEONLIGHT /GER/ – Lifted, Bad Taste, Prspct, Trust In Music, Eatbrain, SOM – V poslední dobì velmi žádaný projekt Neonlight, který se proslavil především releasy na značkách jako je Trust In Music, Bad Taste, Lifted, Prspct či Eatbrain zavítá na podzim do Prahy! Jejich technická a zvuková preciznost dosáhla takové úrovnì, že jejich přímo osvìžující tracky hrají s chutí velké osobnosti temného drum and bassu jako je The Panacea, Black Sun Empire, Optiv či Prolix a spolupracují se jmény jako Mefjus či Miss Redflower!

KATHARSYS /FR/ – Prspct, Counterstrike, Sinuous – Katharsys se v České republice prezentovali již nìkolikrát a pokaždé bylo jejich strhující vystoupení zárukou absolutní kvality. Prezence nejtvrdších zlámaných beatù a přesných mixù to je to co zdobí toto francouzké duo, které spolupracovalo již s takovými jmény jako je Cooh, Counterstrike, The Outside Agency či Forbidden Society.

ART OF FIGHTERS /IT/ – Traxtorm Records, Hardcore Italia – Je nám obrovskou ctí představit Vám poprvé v historii České Republiky jeden z nejlepších hardcorových projektù na svìtì! Art Of Fighters, kteří vytvořili v posledních dvou letech hymny tìch nejvìtších a nejslavnìjších zahraničních festivalù jako Dominator nebo Thunderdome, přilétnou do České Republiky! Aby toho nebylo málo, přivážejí k nám zároveň nádech a premiéru Hardcore Italia, neuvìřitelné se tak stává i v naší zemi skutečností. Tento historický okamžik, bude hostit Devastator Stage na pražském Výstavišti.

Další jména budou následovat v příštích týdnech. Předprodej je spuštìn v síti Ticketportal. Koupit vstupenky mùžete zde.

Více informací najdete na www.imaginationfestival.cz

Oficiální facebook stránka: www.facebook.com/imaginationfestival
Wallpaper_2.jpg
Zdroj: Imagination Festival team 
Publikoval: Redakcia GREGI.NET