I Warned You – Breathing The Scarlets!

Pařát se zaměřuje hlavně na vydávání služebně starších kapel, případně na nová jména, za nimiž stojí známí muzikanti tuzemského undergroundu.

Tentokrát jsme udělali výjimku a v prosincovém vydání narazíte na západočeskou formaci I WARNED YOU (IWY), o jejíž existenci jste třeba ještě nikdy v životě neslyšeli. Nebylo by to žádné minus, protože IWY vznikli teprve v roce 2010 a „Breathing The Scarlets“ je po krátké demo epizodě z předešlého roku jejich první oficiální nahrávka.

Co nebylo, může být, protože kvalita „Breathing The Scarlets“ tuhle kapelu, která je personálně provázána např. s brutal deathovými CUTTERRED FLESH, brzy může katapultovat do podoby černé štiky tuzemských podzemních vod. Ač fungují krátce, nemotají se v bludném kruhu, natočili dospělé album se zřetelným směrem a vyváženým zvukem pohybující se v modernějších deathmetalových kolbištích se sympatiemi k metalcoru.

První úsudek si udělejte sami z poslechu dvou nových skladeb na DEBUTOVé ALBUM I WARNED YOU VYJDE 18. PROSINCE A POříDIT SI HO BUDETE MOCT I S PAřáTEM ZA KLASICKY SKVěLýCH 99 Kč VčETNě POšTOVNéHO!

Zdroj: Pařát