Hviezdny DJ Milan Lieskovský diktuje trendy tanečnej scény. Vydáva tretí autorský album WHO I AM.

Nie každý DJ sa môže pochváliť tým, že sú jeho vlastné skladby klubovými hitmi a hrajú ich aj vychytení svetoví DJ-i. Slovenskému producentovi a DJ-ovi Milanovi Lieskovskému sa to podarilo. Dnes mu vychádza už tretí autorský album „Who I Am“. Medzi hosťami sú aj Mafia Corner či spevák skupiny Polemic Petko.

Milana Lieskovského mnohí označujú za kráľa slovenskej progresive scény. Novým albumom „Who I Am“ tento svoj status potvrdzuje. „Pracoval som na ňom skoro 2 roky a je to pre mňa zatiaľ najvyzretejší album. Snažil som sa opäť naznačiť, že mám rád multižánrovosť, aj keď prevažne obsahuje skladby tanečné v aktuálnom zvuku,“ približuje Milan.

Smerovanie nových Milanových skladieb naznačili už prvé dva tracky, ktoré vyšli počas leta. Výrazným bol singel „Bakaara“, z ktorého sa stal slovenský klubový hit. Doteraz sa teší mimoriadnej pozornosti a úspechu. „Bakaara výborne funguje v slovenských kluboch, čo ma veľmi teší a aj klip zdá sa, že zaujal,“ dodáva slovenská DJ-ská hviezda.

Nový album „Who I Am“ je podľa jeho autora dielom, ktoré presahuje žánre. Obsahuje nielen aktuálny elektronický zvuk, ale aj niekoľko nádherných chilloutových skladieb. „Fanúšikovia už vedia, že sa v takýchto pesničkách doslova vyžívam. Obzvlášť mám rád pesničku, ktorá dala názov aj celému albumu „Who I Am,“ hovorí DJ Milan Lieskovský.

IMG_9445

Milan sa nebojí ani spolupráce, ktorá môže v prvom momente zdvihnúť obočie. Práve z takej „fúzie“ hudby však často vznikne najlepšia skladba. Po spolupráci s uznávanou speváčkou ľudoviek, Darinkou Lačšiakovou, sa tentoraz pustil do ska a nahral spoločnú skladbu so spevákom obľúbenej slovenskej skupiny Polemic Petkom. „Mnohí zdvíhali prekvapene obočie, čo z toho bude. Myslím, že kombinácia veselých trúbok a tanečných beatov dopadla nad očakávania“, dodáva.

DJ Milan Lieskovský patrí medzi najžiadanejších slovenských DJ-ov. Jeho skladby sú hitmi nielen slovenských klubov, ale hráva ich aj jeden z najuznávanejších svetových DJ-ov Tiesto. Jeho skladbu „Elenya“ dokonca hrali počas slávnostného odovzdávania Oscarov v Hollywoode. V domovskom Fun rádiu má mimoriadne úspešnú tanečnú reláciu Get Fun, s ktorou často vystupuje aj naživo. „Teším sa, že na akcie Get Fun chodí tak veľa fanúšikov. Je to obrovská podpora, ktorú vnímam a poháňa ma dopredu. Práve pre týchto ľudí som sa rozhodol vydať ako poďakovanie album „Who I Am“. 

Práve fanúšikom dáva Milan Lieskovský možnosť dostať sa k albumu medzi prvými na jeho oficiálnej FB stránke: https://www.facebook.com/MilanLieskovsky

Zdroj: Katarina Vargova, manazment Milana L.