Holandské duo W&W roztancujú Mácháč!

Jména Willem van Hanegem a Wardt van der Harst byste si asi těžko jen tak zapamatovali. Možná právě proto svět zná tuto holandskou dvojici pod zkratkou W&W.

Producentské a djské duo s tranceovými kořeny, které aktuálně přesedlalo více na housovou vlnu, bude patřit po boku Dimitri Vegas & Like Mike k headlinerům letošního Mácháče.

Oba umělci se poprvé potkali během Trance Energy v roce 2007. Slovo dalo slovo a jejich společný zájem o taneční hudbu dal základ pro jejich první společné skladby jako Ensure nebo Show My Shuffle. První velký úspěch však přinesla až skladba Mustang, která se objevila na DVD Armin Only. Rychle byla převzata dalšími hvězdami jako Tiësto, Ferry Corsten, Markus, Schulz nebo Sander van Doorn, díky nimž se dostala během několika měsíců do povědomí stovek tisíců fanoušků po celém světě.

Snažení W&W nakonec korunoval Armin van Buuren titulem pro nejlepší aktuální producentské duo. Následovala smršť hitů jako Mainstage nebo Synergy (Ummet Ozcan), která jen potvrzovala jejich výjimečný talent.

O tom, že W&W neusnuli na vavřínech svědčí i poslední tři roky, kdy vyprodukovali více jak 25 plnohodnotných singlů, ke kterým byli v rámci spolupráce přizváni např. Armin van Buuren, Marcel Woods nebo Ummet Ozcan.

Finlandia Mácháč představí W&W v pátečním programu na hlavní scéně v čase 03:00 – 04:30.

Více informací:
www.facebook.com/wandwofficial
https://soundcloud.com/wandw
https://www.wandwmusic.com

Vstupenky jsou k zakoupení v síti Ticketpro. Kromě základních vstupenek jsou v prodeji také vstupenky kategorie GOLD – All Inclusive za 2590 Kč, které zahrnují neomezenou konzumaci všech nápojů v rámci speciálních GOLD teras po oba dny.

Hlavním mediálním partnerem festivalu je Evropa 2.

23.-24.8. 2013
Finlandia Mácháč 2013

Máchovo jezero, pláž Klůček
Vstupné: od 795 Kč (základní vstupenka), 2590 Kč (GOLD – All Insclusive vstupenka)
www.festival-machac.cz
www.facebook.com/festival.machac
www.ticketpro.cz

Zdroj: LIVE61 Ltd.