Hip Hop Kemp 2015 odhaľuje prvých headlinerov!

Dámy a pánové, přichází velkej šéf. Jeho veličenostvo DJ Premier. Architekt pilířů, na kterých stojí celej „boom bap, original rap“. Král klasiků. Dřeň. Ko neč ně na Kempu. Nepřichází vzpomínat.

Přichází s nejčerstvější bombou. Nepřichází sám. Přichází s ním Royce Da 5’9“. A nepřichází v dobrém, protože tyhle dva „speak with their hands in dangerous ways“. Tohle bude bolet. PRhyme.

PRhyme_High Res photo

Boom. Hip Hop. Shake This… Kombo Primo + Nickel Nine není ani blesk, ani z čistýho nebe. Fandové si o něm nechávali zdát vlhký sny už léta. Za gramcema a SP a MPC nejlepší producent, co kdy kopnul do bubnu. Na majku týpek, co krotí flow jak nikdo, s dechem lovce perel. To by bylo, co? Navzdory fámám a „zaručeným zprávám“ léta ale Primo neudělal celou desku s nikým a Royce? Ten rozpouštěl talent v chlastu během ghost writingu pro Diddyho, Dreho, beefování s celým světem a kyselostí z úspěchu, co nepřicházel. Tak dlouho, až se zdálo, že ten „mladej a nadějnej“ bude brzo „starej a beznadějnej“ a nestane se zase nic.

RTJ2_press photo- new sept 2014 small

Stalo se. Royce odložil lahvinku. Udobřil se s Eminemem. Nabral formu jak hovado. Primo se ponořil „in a deep concentration“. A je to tu. PRhyme. Žádná vomáčka. 9 pecek, žádný inter loudy a žvanění okolo. Strikce a přísnost. Tvrdost. Surovost. Mocnost. Klasika. PRhyme je album roku podle HipHopDX. PRhyme jsou vrchol a strop pro ty, co vyrostli na Gang Starr. PRhyme totiž jsou něco jako Gang Starr, vzor 2015. A pokud bum, plesk, bum bum plesk je tvůj sound, už víš, na co se můžeš těšit na Hip Hop Kempu 2015.

YelaWolf Press Photo Fall 2014 small

Máme tu Březen a už to zase začlo. Kemp za necelej půl rok a každej bleděmodrej pátek další jména. A jestli je Primo dost možná nejstarší, kdo letos na Kempu zavdá, příští tejden bude možná nejmladší cápek ze zámoří. Bude parta, kde paniku působí už jen samotnej emblém… Nejradši bysme vám to všechno vykecali už teď, ale ještě vás budeme natahovat a napínat. Tak za tejden.

Hip Hop Kemp 2015:
RUN THE JEWELS /USA/
YELAWOLF /USA/
PRHYME (DJ Premier & Royce Da 5’9”) /USA/

Zdroj: Hip Hop Kemp 2015