Hellroad 4: Schranzeri mieria do Metra!

A je to tu! Po roku a pol hlási Hellroad pokračovanie s číslom štyri. Na trojku veľa z nás s radosťou doteraz spomína, niektorí z vás si dokonca odniesli aj nejaké odmeny, či už v podobe podpísaných vinylov, alebo slúchadiel od headlinera, francúzskeho Greg Notilla.

HellRoad sa tento krát odohrá len na jednom stejdži, no s bezpochybne kvalitným line-upom s djs z troch krajín.

Headlinermi sú nová dvojica z Prahy – Golpe & Peterson. Spolu v sa lete vrátili z tour po Venezuele a Kolumbii. Golpe je bezpochyby špičkou českého hardtechna, mohli ste ho počuť na známych clubovkách ako Apokalypsa, či Citadela, no takisto v cluboch Blau v Španielsku, Baby O v Rakúsku a mnohých iných. V Metroclube si zamixoval naposledy v marci 2011 na poslednom vydaní Darknessu. Peterson sa nám v Metre prvotne predstavil v sólo mixe na small edícii Hellroadu v novembri 2013.

https://www.youtube.com/watch?v=IjJweL9kmpA

Z Nemecka ku nám premiérovo zavíta Andi Teller! Tohto pána ste mohli počuť na obrovských festivaloch ako Nature One 2013, či Ruhr in love. Jeho produkciu remixovali zvučné mená, ako Boris S., O.B.I. a ďaľší.

Pravý „řezník“ z Čiech nosí meno Withecker. Momentálne patrí k jedným z najproduktívnejších producenov na scéne a jeho skladby sú populárne najmä v Nemecku, no bavil davy aj na Ukraine, v Bulharsku, Slovinsku a v ďaľších krajinách. Na svoje si počas jeho setu prídu milovníci veľmi tvrdého a rýchleho hardtechna.

Ďaľším pánom na holenie je domáci Sepromatiq, ktorý po menšej odmlke zažíva takpovediac comeback. Okrem vlastnej produkcie, na špičkovej úrovni, ho momentálne môžete nájsť v e-shopoch aj pod pseudonymom Basscaps, čo je spoločný projekt s legendárnym Borisom S. z Nemecka. Aj sám však vydal desiatky releasov, či už na vinyloch, alebo v digitálnej podobe a disponuje vlastným labelom SMQ Records.

Okrem Sepromatiqa nás v zahraničí reprezentuje aj Matthew, ktorý práve cestuje po narodeninovom turné krajinami ako Belgicko, Portugalsko, Rakúsko, Slovinsko a inými, no Hellroad je jeho jedinou zastávkou na Slovensku.

Slovenský hardcore má na našej párty dvoch zástupcov. Prvým je bezpochyby rezident úspešnej pražskej párty Spitfire – Koffos. Určite sa môžete spolahnúť na zmesku kvalitného holandského mainstream hardcoru vyššieho BPM.

Druhým hardcore rúbačom je dj Hogar, ktorý sa po upustení od hardtechna zameral na tú  temnejšiu stránku hardcoru ‚aka Ophidian, The Outside Agency, I:Gor a pod. Milovníci pomalšieho, no o to tvrdšieho a do detailu prešpičkovaného hardcoru – toto bude pre vás to pravé orechové.

Otec schranzu, či hardtechna na Slovensku – Tronic, na pravej párty v Metre nesmie určite chýbať!

Celý tento zoznam uzatvára šikovný košičan Crecer, ktorý podporuje a bojuje za scénu organizovaním menších eventov na východnom Slovensku.

Okrem kvalitnej hudby od kvalitných djs sa môžete tešiť na menší darček v podobe welcome drinkov. Šaliansky Metroclub otvorí brány už o pol deviatej večerného času. Vidíme sa na parkete!

HELLROAD 4
Metroclub – Šaľa – Slovakia
24. 01. 2014
Vstup: 6EUR <22:00> 7 EUR
Začiatok: 20:30
Golpe & Peterson (Cubbo Bookings & Schranz.cz) // CZ //
Andi Teller (Young Blood Booking) // DE //
Withecker (Young Blood Booking) // CZ //
Sepromatiq (Trivial Bookings)
Matthew (Young Blood Booking)
Koffos (Spitfire events)
Tronic (Metroclub)
Hogar
Crecer (Hardsound)
FB udalosť: https://www.facebook.com/events/1391953374383574

FLYER

Zdroj: Hellroad