Hatebreed mieri do Košíc do klubu Collosseum!

Malý klub narvaný k prasknutí, těsný kontakt s davem a elektrizující atmosféra. Pro HATEBREED, kteří jsou již zvyklí na větší haly to bude skvělý zážitek a tak trochu flashback do minulosti.

Collosseum se promění v hardcorovou arénu, která 19.11. přivítá krále moderního hardcoru. Jako support se představí dosud neoznámené formace. Vstupenky jsou již nyní k dostání buď přímo v klubu nebo v síti Ticketportal. Více info na www.obscure.cz.

HATEBREED už nějaký ten rok, nadneseně řečeno, kralují světové hardcorové scéně, alespoň co se fanouškovského zázemí týče. Jejich typickým znakem je brutální, přímočarý hardcore, který se bez zbytečných kudrlinek strefuje přímo doprostřed hlavy a doslova svádí k masovému stage divingu nebo divokým circle pitům. HATEBREED tak lze bezesporu brát, ještě společně s TERROR, jako právoplatné nástupce legendárních HC bardů jako jsou AGNOSTIC FRONT, SICK OF IT ALL nebo CRO MAGS.

hatebreed photo 1

Družina kolem frontmana Jameyho Jasty si však svůj úspěch tvrdě odpracovala. Stojí za nimi stovky odehraných koncertů po celém světě a život strávený nekonečným cestováním. Těžko říci, jestli si po vydání prvního alba Satisfaction is the Death of Desire dokázali představit, kam až dosáhnou. Definitivní zlom nastal s deskami Perseverance (2002) a The Rise of Brutality (2003), po nichž následovala turné se Slayer, Napalm Death nebo Deftones a HATEBREED se tak definitivně dostali do širokého povědomí vyznavačů tvrdé hudby.

Na aktuálním turné budou propagovat svou letošní nahrávku nazvanou „The Divinity of Purpose“.

www.myspace.com/hatebreed
www.obscure.cz
www.collosseum.sk

Poster_Hatebreed

Zdroj: Obscure Promotion