Americká veličina Hatebreed v Praze zas vybalí svou animálnost.

Američtí HATEBREED loni oslavili pětadvacátiny. Na jednu akci si z turné s Parkway Drive odskočí do Prahy.

HATEBREED loni oslavili pětadvacátiny. Letos jedou turné s Parkway Drive a na jednu akci si, aby jim nezchladla krev v žilách, odskočí do Prahy. Tahle makající a pro HC scénu významná parta okolo zpěváka Jameyho Jasty si svou cestu vyšlapala sama, otevřela dveře dalším kapelám a hlavně se pro spoustu fanoušků stala pojítkem mezi metalem a hardcorem.

Hatebreed jsou si, jako každá „velká“ kapela, vědomi, jak mají znít. Pro své metalově nabroušené pojetí hardcore cíleně zachovávají svůj typický drtivý zvuk a postupy (zapamatovatelná melodika, skočné groove riffy, čitelné tempo, razantní rytmika, sbory), přesto umí překvapit. Možná je to Jastovým ovlivněním spoluprací s Kirkem z Crowbar na deskách Kingdom of Sorrow, ale jejich houpavá výzbroj a nekompromisní Jasta s úderným projevem jakoby tím chytli druhý dech. 

Pro žádnou kapelu není jednoduché jet s Hatebreed. Nikdo jistě nebude na pochybách, že kapela kádru STICK TO YOUR GUNS si s tím poradí. Jedni z nevlivnějších v melodickém hardcoru a všemi pódii protřelí jsou zárukou, že večer ve Futuru začne zostra.

HATEBREED, STICK TO YOUR GUNS
8. 4. 2020 – Praha, Futurum
FB event: https://www.facebook.com/events/122961225650562/
předprodej: https://obscure.cz/cs/tickets/detail/id/343

Hatebreed
https://www.youtube.com/watch?v=viD6JMRGbbM
https://www.youtube.com/watch?v=qCgozwhkV-g
https://www.youtube.com/watch?v=K9wDDeJLaJY

Stick To Your Guns
https://youtu.be/ASw0-a6ODPE
https://youtu.be/OQqZVRn1mWM
 

Předprodej viz výše, dále pak v síti Ticketmaster a na předprodejní kase v Lucerna Music Baru.

Zdroj: Obscure Promotion