HardTechno Provincie sa rozhodla pre Posledný výkrik!

Bude se psát datum 23.3.2012 a ten přinese poslední HardTechno Provincii s pořadovým číslem 8. Podtitul akce „Poslední výkřik“ je více než výmluvný. Akce probìhne pro nás na nejlepším místì, jaké mùže být – v klubu Favál v Brnì. Minulým dílem jsme nastavili laťku opravdu hodnì vysoko a rozhodnì nebudeme povolovat, naopak budeme držet krok a snažit se udìlat tento večer pro každého z Vás absolutnì jedinečným. Jasnou volbou na pozvánku byl anglický dj Instigator, se kterým zažijete opravdový koncert HardTechna, jaký jste ještì neslyšeli.

Další hrdinkou tohoto dílu je Daniela Haverbeck, která pochází až z daleké Chile. Vùbec poprvé budete mít možnost slyšet Sepromatiq vs. Golpe (on 4deck). Další premiérový dj pochází z Maďarska, je jím mladý a talentovaný dj Bentech, který vydává své tracky spolu s Hammondem a Jasonem Littlem. S ním vystoupí dj aTom, s jeho specifickým vystoupením. Dvojíce, která na HTP rozhodnì nemùže chybìt je Lenzy vs. Tronic (on4deck) ze Slovenska. Další souhru (on4deck) uslyšíte od dj Kofos vs. Mojos, kteří jsou také ze Slovenska. Další tváří je brnìnský Mark Og aka Masser, který vystoupil na kdysi známé párty Imperium. Ze Zlína k nám dorazí dj Saybitch a line-up doplní místní brnìnský dj Smischa.

Vedlejší stage se ponese opìt v rytmu techna. Pozvání přijali Gat Electra. Další dj, který nyní hraje na menších klubových akcích v Anglii, kde také žije, je z Dubňan pocházející Mr. Thunder. Dále se nám představí dj, který se přizpùsobí za každých podmínek, Phil Albedo ve společném setu s dj DestroyER, který momentálnì patří k předním nejlepším k techno producentùm v CZ. Dalšími, kteří přijali pozvánky jsou: mladý brnìnský dj Psychiq, náš rezident dj Krttek. Poprvé také uslyšíte celý současný kompletní HTP team – dj Slayer, R!P a Skais.
Kdo v tento jedinečný den má narozeniny a plánuje si je užít na HTP. Ten má vstup zadarmo!
Vstupné je stanoveno na 250kč nebo 10eur po celou dobu akce.

Dále bychom chtìli podìkovat všem, kteří na HTP zahráli včetnì 23.3, jen se podívejte na ten nespočet jmen:

Premiéru v CZ si u nás odbyli: Hammond (Hu), Svetec (Hu), aTom (Hu), Lady Kate (Ukr), Tim Rivers (Be), Loop Junkies (Mex), Kofos (Sk), Blade (Sk), Mojos (Sk), Sandy Warez (Be), Jim-e (Hu), Waldhaus (De), Psychodrums (Esp), DaY Mar (Nl), Salva Trucha (Nl), Robert Fabian (Hu), Instigator (Uk), Daniela Haverbeck (Chil), Bentech (Hu)

Dále v rámci HTP vystoupili: Jason Little (De), Mario Ranieri (At), Acid Flux (Mex), Bold (Aus), Fatima Hajji (Esp), Greg Notill (Fr), Sepromatiq (Sk), Tronic (Sk), Lenzy (Sk), B.P.M (Sk), Tanya (Sk), Anfree (Sk), Miss Rodez (Sk), Golpe, Latech (Sk), Torin, Chuckin, Krttek, Panzer, CrashMan, Joker, Cz.ufa, Bonax, BTTU, Skais, Schanzz, Warphil, Amigo, Hogar (Sk), DestroyER, Kesz, Ank, Peca, Muttaggen, MilanK, Bazs, Scarpo, Wajdak, Frey, _Weekend, Kita, Heaton, Phil Albedo, Nois, Matthew (Sk), Masser, 2Takt, CzScream, Cube, Blackfox, Nox, Agent, Withecker, John Dora, LJ Doxster, Psychiq, Gat Electra, Mr. Thunder, Slayer, R!P, Marcus De Hard, Čmelda, Metik, Matimur, Saybitch, Smisha, ElektroSmart, Skais

Najdete nás i na facebooku: https://www.facebook.com/events/275437262480089/

HTP 8

Zdroj: HTP
Publikoval: Redakcia GREGI.NET