Guru slovenskej techno scény, DJ BOSS, vyšalie Žilinu!

Maník pôvodne z Piešťan, jeden z najznámejších dj-ov na Slovensku opäť zavíta do Žiliny. Táto, často vyhľadávaná osobnosť v techno svete, sa podpíše aj pod skvelú party práve v *enjoyclub-e v piatok 14. júna 2013.

DJ Boss je známy tým, že pri hraní používa gramofóny, na ktorých točí aj svoje vlastné track-y, ktoré nikoho nenechajú na pochybách, že majú dočinenia s výnimočným zjavom. BOSS sa ako jeden z mála slovenských dj-ov dokázal vypracovať od úplných začiatkov až na vrchol súčasnej techno scény. Predstavuje bezpochyby ozdobu a zároveň kladivo každej techno party. Nechýba na žiadnom významnejšom festivale na domácej pôde, ale taktiež ho môžete zažiť hrať aj po celej Európe.

DJ BOSS založil label Dole Gate, na ktorom vydáva aj svoje „veci”. Nahrávky s touto značkou sú žiadanými vychytávkami, pretože ponúkajú originálny sound a nevídané nápady. Dole Gate môžete počuť na parties od Uralu, až po britské pobrežie Atlantiku.

Nenechaj si ujsť nadupaný piatok a party, ktorá ti rozprúdi krv v žilách. Alebo vies čo ? Ostaň radšej sedieť doma, lebo aj všetci Tvoji partymates tak urobia a nepríď sa neporiadne neodviazať do nikam!

Line up:
BOSS / DoleGate
Derma / FOUR
Moonspa / Electro Playground DJ
Dohny Jepp / Electro Playground DJ
Deagon / Electro Playground DJ

Hudobný štýl : Tech House /  Techno /  Hard Techno
Event: www.facebook.com/events/567361976618764/

Posledné videa z *enjoyclub -u:

 

Zdroj: www.electroplayground.com