George Kollias predstaví svoju Drum Clinic v Košiciach!

V Košiciach sa pomaly, ale isto pripravuje skutočne lahôdka pre všetkých metalových bubeníkov, ale aj „obyčajných“ milovníkov smrtiaceho kovu!

Piatok 17.11.2017, Košice – Collosseum
Štart: 19:00, vstupné: 9 eur (predpredaj) / 11 eur (na mieste) 

Do metropoly východu, konkrétne zrekonštruovaného rockového klubu Collosseum, sa totiž chystá mimoriadny hosť so svojím plnohodnotným programom. Známy bicmen a ozajstný majster svojho oboru, George Kollias z Grécka a dlhoročný člen legendárnych egyptológov NILE. S nimi George nahral päticu dlhohrajúcich albumov vrátane posledného zárezu s názvom „What Should Not Be Unearthed“ z roku 2015. 

Muž s neuveriteľnou technickou zručnosťou a obrovským zmyslom pre detail, vypráši dušu zo svojich paličiek a blán už na budúci piatok, teda 17. novembra v spomínanom Collosseu. Jeho workshop/drum clinic a prehliadka závideniahodných schopností určite nikoho nenechá chladného a poriadne preverí statiku miestnych stien. 

Svoju účasť tentokrát prisľúb i ďalší majster svojho oboru, ukrajinský hromotlk Eugene Ryabchenko zo spriaznených diablových pomocníkov VITAL REMAINS.

Vstupenky si môžete zakúpiť vopred v klube Collosseum, prípadne pri vstupe na mieste konania pred samotným začiatkom akcie.

FB event: https://www.facebook.com/events/1943755709196122/ 

Promo text: Ladislav „Demonick“ Rusnák – Valhalla.sk