Fun rádio Dohoda 2013 – Malacky sa dohodli aj napriek extrémnym horúčavám.

Prvú augustovú sobotu (3.8.) sa v Zámockom parku v Malackách konala druhá zastávka jubilejnej piatej série najväčších letných žúrov Fun rádio Dohoda. Dokonca ani extrémne horúčavy neodradili festivalových návštevníkov a spolu so silnou zostavou slovenských kapiel vytvorili fantastickú atmosféru. Dvanásťhodinovým žúrom sprevádzala a medzi prestávkami publikum bavila zohratá moderátorská dvojica Junior a Marcel.

Po mladých a talentovaných skupinách Ranná nevoľnosť, Rock ReunionFuera Fondo prišli na rad skvelí Polemici, AMO & BandKatka Knechtová, ktorí zaplnili miesto pod pódiom veľkým množstvom fanúšikov. Na veľkú radosť mnohých ľudí ohlásili organizátori pár dní pred konaním Fun rádio Dohody v Malackách ďalšieho headlinera – festivalovú špičku Horkýže Slíže. Ľudia sa na ich vystúpenie veľmi tešili a dali to hlasno najavo.

HK MS

Po nich nasledoval úžasný Richard Müller so svojimi kvalitnými muzikantmi a formácia Peter Bič Project, ktorá mala na Fun rádio Dohode premiéru. Napokon boli všetky oči na Majkovi Spiritovi, ktorému patril záver koncertnej  časti. Tú najlepšiu tanečnú hudbu mixoval až do skorých ranných hodín slovenský producent a DJ Milan Lieskovsky.

Vďaka príjemnému prostrediu Zámockého parku a hlavne vďaka hasičom, ktorí priebežne ovlažovali rozhorúčených ľudí sa dali priam pekelné teploty vydržať a spríjemnili tak tisíckam návštevníkom sobotňajší najväčší letný žúr v Malackách.

hasici

Kto nestihol ani jeden najväčší letný žúr, má ešte dve príležitosti:
– Poprad, pri AquaCity, sobota 17. Augusta 2013
– Košice, Anička – Gajdovka, sobota 31. augusta 2013

Aktuálny zoznam a poradie účinkujúcich v jednotlivých mestách spolu s ďalšími informáciami o podujatí na www.funradio.sk/dohoda alebo na Facebooku.

Vstupenky je možné kúpiť v sieti Ticketportal v predpredaji za výhodnú cenu. Viac na www.ticketportal.sk. Fun rádio Dohoda vychádza v ústrety aj mladým rodinám – deti s výškou do 130 cm majú vstup zdarma

 Zdroj: Fun rádio