Frayer Flexking a Radikal Chef ti ukážu poriadny battle v skladbe  „Dark“!

Frayer Flexking patrí medzi interpretov, ktorí svojimi skladbami polarizuje rapových fanúšikov. Na druhej strane je tu Radikal Chef, ktorý svojimi skladbami priťahuje čoraz väčšiu pozornosť rôznorodých fanúšikov. Tentokrát spojili svoje sily a istotou je, že o tejto kontroverznej kolaborácii sa hovorí na všetkých frontoch. Radikal a Frayer predstavujú skladbu už priamo z trendov na youtube, pod názvom „DARK“.

Dobre vieme, že Frayer Flexking a Radikal Chef spolu vždy vymyslia niečo zaujímavé, čo jednu stranu pobúri a tú druhú naopak nadchne. Tento raz sa spájajú v skladbe „Dark“, ktorá už z názvu vypovedá, že ide o temnejšiu záležitosť . V minulosti spolupracovali na songoch, ktoré majú aktuálne cez pól milióna vzhliadnutí –  „Savage Queen“Klopi Klop“  či Centrifuga , takže očividne hudobná chémia medzi nimi funguje dobre.

Na jar tohto roka sa Flexking a Radikal zúčastnili projektu DARK Battle, kde sa proti sebe postavili s naloženými rýmami a o víťazovi rozhodovali followeri na jednej zo sociálnych sieti. Vtedy síce vyhral Radikal, ale fanúšikovia si vyžiadali spoločný song. Opäť sa teda stretávajú síce v battli, ale s featom, ktorý je melodický a jeho výsledok stojí za to. O tom, ktorý z nich dvoch ti je v battli lyrický sympatickejší môžeš rozhodnúť aj ty! Tak, kto z nich ovládne battle? Flexking či Radikal? Hlasovať za svojho favorita môžeš na tomto linku: DARK.

https://rukahore.ffm.to/dark
https://www.youtube.com/watch?v=3LYJNUnKOQo
https://www.instagram.com/radikal_chef/
https://www.instagram.com/frayer_flexking/
https://www.instagram.com/dark_urbantaste/

Zdroj: RUKA HORE
Foto cover: Ruka Hore