FESTÍK prináša po prvý raz na Slovensko unikátny muzikál Máša a medveď!

Tak toto je naozaj veľkolepá novinka! Organizátori FESTÍK-a už dlhšie avizovali obrovské prekvapenie a veru, stálo za to čakať. Na najveselšom detskom festivale totiž po prvý raz u nás uvidíme famózny muzikál Máša a Medveď. Ide o interaktívne predstavenie, ktoré bude pre deti mimoriadnym zážitkom. Pôsobivá veľkolepá produkcia ich zavedie priamo do deja obľúbeného príbehu. Na FESTÍK-u však deti čakajú aj ďalšie atrakcie. Dva dni plné zábavy zažijú spolu s rodičmi na Dostihovej dráhe v Petržalke 25-ho a 26-ho mája!

Už to prasklo! FESTÍK konečne prezradil najväčšie prekvapenie, ktoré tento rok pre deti prichystal. Na Slovensko po prvý raz prichádza muzikál Máša a medveď a uvidia ho práve na FESTÍK-u.

„Veľmi sa tešíme, že sa nám podarilo dohodnúť. Našim cieľom je deťom pripraviť mimoriadne zážitky a tento muzikál ich určite ponúkne. Je to interaktívne predstavenie, ktoré deti vtiahne priamo do deja. Ide o originálne predstavenie, urobené s veľkolepými kulisami, pódiom, ale predovšetkým výkonmi,“ vraví ambasádorka FESTÍK-a Katarína Šebestová z organizátorskej agentúry Evency.

Máša a medveď je mimoriadne obľúbená rozprávka, ktorá je dokonca zapísaná v Guinnessovej knihe rekordov. Jedna z jej epizód totiž získala na youtube neuveriteľné tri miliardy vzhliadnutí. Tento skvost milujú deti všade na svete a muzikál je minimálne taký kvalitný ako animovaný seriál. Na FESTÍK-u to však nebude jediná skvelá atrakcia.

„Vystúpia najobľúbenejší slovenskí detskí interpreti od Spievankova, cez Mira Jaroša, Paci Pac, Haničku a Murka, Sníčka Huga a jeho kamošov, Smejka a Tanculienku, či Dana Heribana. Tínedžerov určite poteší Majk Spirit. Máme nachystané aj fantastické športové aktivity, ale tiež program pre rodičov. Tento rok sa presúvame na Dostihovú dráhu v Petržalke, čiže máme oveľa viac priestoru, navyše, je to tam zelené, čiže bude aj miesto na ochladenie sa, ak by bolo veľmi teplo. Už sa naozaj tešíme na máj,“ uzatvára Katarína Šebestová.

FESTÍK je unikátne multižánrové podujatie, ktorého hlavnou misiou je ponúknuť zábavu pre celú rodinu. Organizuje ho agentúra Evency. Druhý ročník podujatia bude 25-ho a 26-ho mája 2019 na Dostihovej dráhe v Petržalke. Kúpiť lístky si môžete v predpredaji v sieti Ticketportal (http://bit.ly/ticketportal-predpredaj).  Viac informácií o festivale získate tu: http://bit.ly/festík-udalosť

Zdroj: TS