Fear the Walking Dead prichádza s novou sériou na AMC

Obľúbený seriál Fear the Walking Dead pokračuje novou a zároveň záverečnou sériou, ktorá bude rozdelená opäť do dvoch sekcií po 6 epizód. Televízna stanica AMC odvysiela prvú časť už 15. mája o 22:00. A opäť sa môžete tešiť na nové epizódy nabité poriadnou akciou a napätím.

Koniec je novým začiatkom

Ôsma séria seriálu Fear the Walking Dead nadväzuje na koniec tej siedmej. Morgan (Lennie James) si uvedomí, že jeho a Madisonina (Kim Dickens) nádej, ktorú vkladajú do záchrany Mo pred Padrem, sa vôbec nenapĺňa podľa ich predstáv. Aj keď sa opäť stávajú nerozlučnou dvojicou v boji proti nepriateľom, čaká ich veľa nástrah, ktoré nemusia zvládnuť. Séria začína o 7 rokov neskôr, keď Morgan s Madison a ostatnými musia žiť pod nadvládou Padreho bez akejkoľvek štipky nádeje na lepší svet. Posledným želiezkom v ohni sa stáva Morganova dcéra Mo. Podarí sa im ju zachrániť? Budú konečne žiť vo svete, kde nebudú musieť každý deň bojovať o holý život? Odpovede nielen na tieto otázky môžu fanúšikovia nájsť už čoskoro v novej sérii seriálu Fear the Walking Dead.

V sérii 8A sa diváci môžu opäť tešiť na extrémne napätie a samozrejme aj svojich obľúbených hercov, ku ktorým patrí James Dickens, Colman Domingo, Danay Garcia, Austin Amelio, Christine Evangelista, Karen David, Jenna Elfman a Rubén Blades. Výkonným producentom je Scott Gimple, showrunneri sú Andrew Chambliss a Ian Goldberg, Robert Kirkman, Gale Anne Hurd, Greg Nicotero, Michael Satrazemis a David Alpert.

Seriál Fear the Walking Dead sledujte od 15. mája každý pondelok o 22:00 na televíznej stanici AMC.

Zdroj: AMC